פינוי פגרים

פינוי פגרים

תוכן עניינים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאות של פגר בתוך מבנה ובחצר עשויה להביא איתה לבעיות רבות. רק איש מקצוע מיומן ידע כיצד לפנות את הפגר בצורה הנכונה מבלי לחשוף אתכם לסכנה. אחרי שתפנו את הפגר בצורה בטוחה תוכלו לשאול את עצמכם כיצד הוא הגיע לאותו מקום. הדבר הראשון שאמור להעסיק אתכם זה איך אתם מוציאים את הפגר מהשטח הפרטי שלכם. הרי הימצאות של פגר עשויה להביא איתה מחלות ועוד כל מיני בעיות אחרות. לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו הפגר שלא ידעתם על קיומו יביא איתו בעיות חמורות. אתם רק יכולים לדמיין מה עלול לקרות במקרה שבו הפגר נמצא זמן רב בתוך שטח הבית או העסק. פינוי פגרים מקצועי זוהי המומחיות שלנו, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבל ייעוץ מקצועי. כך לא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם כל הבעיות שעשויות להפוך לחמורות.

איך יודעים שיש פגר בשטח הבית או העסק?

 

פינוי פגרים, יכולים להיות כל מיני סימנים שונים שמעידים על הימצאות פגר בשטח הבית או העסק. גם אם אינכם רואים אותו באופן מוחשי, תוכלו לשים לב לכל הסימנים הללו. הסימן הכי בולט להימצאות של פגר במקום כזה או אחר זה כמובן הריח. כמו כל יצור חי שמת, תוך זמן קצר הפגר יתחיל להירקב ולא תוכלו לפספס את הריח. מדובר על ריח חזק שלא אמור להשאיר מקום לספק, כי כמותו לא הרחתם לפני כן. בנוסף תוכלו לשים לב לכך שלאותו מקום שבו הפגר נמצא נמשכים מזיקים רבים. מזיקים ניזונים בין היתר מפגרים ומכל דבר אחר שנקלע להם לדרך. אם אחרי ריסוס הבחנתם בריח חריף ובהימצאות של מזיקים ככל הנראה שיש לכם פגר בתוך הבית או העסק.

 

למה שלא אפנה את הפגר בעצמי?

 

ראשית לא כולם מסוגלים לפנות פגרים מהבית באופן עצמאי. הריח ביחד עם המחשבה כי מדובר על גופה של יצור חי עשויה לערור רתיעה. בו בזמן חובה לבצע את הפעולה במהירות כדי למנוע בעיות נוספות. מעבר לכך חשוב לבצע את הפינוי של הפגר בצורה נכונה ומדויקת מבלי לסכן אחרים. הרי מה תעשו עם הפגר שאותו פיניתם בעצמכם? ככל הנראה תזרקו אותו באיזה פינה. מצב שכזה אומנם ירחיק את הפגר מהבית או מהעסק שלכם, אך יחשוף אחרים לסכנה. פינוי פגרים זוהי עבודה של איש מקצוע שיודע בדיוק מה הוא נדרש לעשות. הוא ייקח את המושכות ויאפשר לכם להמשיך בשגרת החיים כפי שהורגלתם אליה עד כה. אחרי שהפיגור יפונה לפי כל הכללים תוכלו לנשום לרווחה תרתי משמע.

 

למה כדאי להזמין חברת הדברה לפינוי פגר?

 

ככל הנראה תחשבו כי חברות הדברה מספקות רק שירותי הדברה בכל מיני מצבים שונים. אך מרבית חברות ההדברה מספקות בין היתר גם שירותי פינוי פגרים מקצועי. מדוע השילוב בין פינוי הפגר לבין שירותי הדברה יכול להיות מושלם? כי לאחר פינוי הפגר ישנה חשיבות לבצע הדברה יסודית. במקום יכולים להיות כל מיני מזיקים שונים שניזונו מהפגר עד שפיניתם אותו. אם לא תבצעו ריסוס לאחר פינוי הפגר כל המזיקים עשויים לצאת ממקומות המחבוא שלהם. הם יחפשו פגרים נוספים שנמצאים במקום שבו הם מצאו את הפגר הנוכחי. עם זאת כאשר הם לא ימצאו, תוכלו לראות אותם מסתובבים בבית או בעסק בחופשיות. השילוב בין הדברה לבין פינוי של פגרים הוא שילוב מנצח שימנע את המטרד הזה.

 

איך מאתרים פגר בצורה מהירה?

 

זה שאתם מריחים ריח של פגר זה לא אומר שיהיה לכם קל למצוא אותו. לרוב הפגרים נמצאים במקומות מסתור, דבר שיקשה עליכם את מציאתם. אז מה אתם כן יכולים לעשות? לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בפינוי של פגרים. הרי על מנת לבצע פינוי פגרים ישנו צורך לאתר קודם כל את הפגר. מבלי לאתר את הפגר לא תהיה אפשרות לבצע את הפינוי שעבורו התכנסנו. אנשי מקצוע שמבצעים פינוי של פגרים ידעו מה צריך לעשות כדי לאתר אותם. הם יודעים למצוא את כל מקום המסתור, גם אם מבחינתכם הם נסתרים מהעין.

 

למה חשוב לבצע פינוי פגרים במהירות?

 

הימצאות של פגר בתוך שטח הבית או העסק עשויה להיות מפגע תברואתי של ממש. לא צריך להסביר במילים כמה מחלות וחיידקים עשויים להגיע כתוצאה מהימצאות הפגר. לפיכך יהיה עליכם לדאוג לפנות אותו במהירות לפני שהמצב כולו יוצא מכלל שליטה. גם אם אתם רק חושדים שישנו פגר בבית או בעסק מוטב לקרוא לאיש מקצוע. הוא ישתמש בחושים המחודדים שלו כדי לספק תשובה שלא משתמעת לשתי פנים. מבחינת הרציונל הוא לדעת כי המקום שבו אתם נמצאים בין אם זה הבית או העסק יהיה בטוח לגמרי. בו בזמן תרצו להיות בטוחים כי אתם עושים את אשר מוטל עליכם. בעסק או בבית אתם תהיו אלה שאמורים לקבוע כיצד ומה יקרה בזמן אמת.

 

איך להיפטר מריח של נבלה אחרי הפינוי?

 

אל תחשבו כי הריח יעלם מיד לאחר שמפנים את הפגר מהבית או מהעסק. פינוי פגרים נעשה בצורה אחת, אך הריח יכול להישאר במקום עוד זמן מה. ההמלצה היא קודם כל לוודא כי הפינוי של הפגר נעשה בצורה טובה ונכונה. אחרי שמפנים את הפגר ומדבירים את המקום תהיה אפשרות לבצע ניקוי יסודי. ישנה המלצה גם לאוורר את הבית או העסק כדי לתת לכל הריח לצאת החוצה. קחו לעצמכם כמה ימים עד שתוכלו לראות את ההקלה המיוחלת. הריח לא יוצא כעבור כמה ימים? תמיד תוכלו לפנות לאיש המקצוע שיסייע לכם.

פינוי פגרים
פינוי פגרים

 

 

תוך כמה זמן מתחיל להיות ריח של פגר?

 

זה מאוד תלוי בקצב הריקבון של גופת החיה שנמצאת אצלכם בתוך הבית או העסק. ברוב המקרים אנו מדברים על כמה ימים מועטים עד שתתחילו להריח את הריח. כמובן שככל שהימים עוברים, כך הריח הופך להיות הרבה יותר מורגש עד שלא תוכלו להתעלם ממנו.

 

למה הפגר הגיע דווקא אליי לבית או לעסק?

 

יכולות להיות כל מיני סיבות שמשכו את אותה חיה אליכם לבית או לעסק כאשר היא הייתה חיה. מכל מיני סיבות היא מתה אצלכם בבית או בעסק, ואתם אלה שנדרשים לפנות אותה. לאחר שתקבלו שירותי פינוי פגרים תוכלו לבדוק את הסיבה להגעת החיה.

 

איך בוחרים חברת פינוי פגרים?

 

חברה פינוי של פגרים היא חברה שמתמחה בביצוע פינוי מהסוג הזה. חשוב להבין כיצד מפנים את הפגר מבלי להסב נזק לאנשים שנמצאים בקרבת מקום. חברה שלא מנוסה בפינוי של פגרים עשויה לעשות עבודה חלקית בלבד. מוטב לבחור את החברה על סמך המלצות של אנשים שונים.

 

כמה עולה לפנות פגר מהבית או מהעסק?

 

המחיר הוא לא יקר, בטח כאשר אתם מסתכלים על התרומה שלו. פינוי של פגר מהבית יעלה בין 300 עד 600 ש"ח ברוב המקרים בהתאם לסוג הפגר. כמובן שאחרי שאיש המקצוע יגיע למקום הוא יוכל להעריך כמה יעלה לבצע את המשימה.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן