הדברת תיקנים

תוכן עניינים

מי מאיתנו לא מכיר את המצב שבו מופיע ג'וק ענק באמצע הבית? לרוב הסיטואציה הזאת תופסת אותנו בכלל לא מוכנים. כל עוד מדובר על ג'וק פה וג'וק שם, ניתן יהיה להתמודד עם המצב באופן עצמאי. אך מה קורה כאשר העניין הופך להיות קבוע ומתמשך? במקרה כזה יהיה עליכם להזמין שירותי הדברת תיקנים. בדיוק כמו שמדבירים מזיקים שונים, כך יהיה אפשר להדביר גם תיקנים. הדברה של תיקנים תעשה מתוך מטרה להרחיק אותם מהבית שלכם לצמיתות. כלומר שלא תצטרכו למצוא את עצמכם מתמודדים עם הסיטואציה הזאת בעתיד. אז מה חשוב שתדעו לפני שתזמינו מדביר תיקנים אליכם לבית או לעסק? ריכזנו לכם את כל המידע החשוב ממש כאן מול העיניים.

מדוע לבצע הדברת תיקנים?

חלק גדול מהאנשים מקבלים צמרמורת כאשר הם חושבים על תיקנים שמסתובבים אצלם בבית. כדי שתוכלו לפתור את הבעיה בצורה אפקטיבית, לא תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי. הרי אין לכם את הידע או את היכולת להעלים את התיקנים באופן מוחלט. תוכלו לרסס את הבית בעצמכם, אך מדובר על מענה חלקי שלא יספק את הסחורה. כדי שתוכלו לשים סוף למטרד הזה יהיה עליכם להדביר את הבית או העסק באופן יסודי. הדברת תיקנים היא הדברה שמתבצעת באזור אסטרטגיים שמהם התיקנים מגיעים אליכם. מה שאומר שאחרי פעולה מהסוג הזה תוכלו לדעת כי הם כבר לא יטרידו אתכם יותר. מה אתם תוכלו לעשות? להיות רגועים כי התיקנים כבר לא יתפסו אתכם לא מוכנים.

מתי צריך להזמין שירותי הדברה?

אנו כמובן לא מציעים לכם להזמין שירותי הדברת תיקנים בכל פעם שתראו ג'וק בבית או בעסק. עם זאת ברגע שהג'וקים נמצאים בכל פינה, אין סיבה שתתעלמו מהעניין הזה. הרי יהיה עליכם לעשות משהו כדי לפתור את העניין בצורה שתהיה משביעת רצון. במקרה שבו המטרד הופך להיות למטרד רציני תצטרכו להזמין שירותי הדברה. כל עוד מדובר על עניין שתוכלו להתמודד איתו לבד, אין צורך להזמין שירותי הדברה. מתלבטים האם להזמין מדביר תיקנים? תוכלו להתקשר על מנת לקבל ייעוץ מקצועי של איש מקצוע מנוסה. אחרי שתסבירו בדיוק מה קורה אצלכם בבית או בעסק תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי. תזכרו כי התיקנים כאן על מנת להישאר כל עוד לא תטפלו בהם כמו שצריך.

החסרונות של הדברה עצמאית

חשבתם לנסות להתמודד עם התיקנים באופן עצמאי? זה יכול להיות טוב כל עוד מדובר על כמה ג'וקים בודדים. הדברה של תיקנים באופן עצמאי מביאה איתה חסרונות רבים שחובה עליכם להכיר. הרי אתם לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו התיקנים משתלטים על כל פינה בבית או בעסק. לרוב חומרי ההדברה שבהם תשתמשו יהיו חומרי הדברה טובים אך לא מצוינים. מה שאומר שהם יעשו עבודה טובה, אך היא לא תמיד תהיה עבודה מספקת. כדי שתוכלו לפתור את העניין לעומק יהיה עליכם להזמין מדביר מוסמך. אם העניין הזה לא מספיק עליכם לקחת בחשבון כי הדברה לא מקצועית עשויה רק להחמיר את הבעיה. אז למה שתיקחו סיכונים בהקשר הזה? הזמינו מדביר מוסמך!

הדברת תיקנים
הדברת תיקנים

כמה עולה לבצע הדברת תיקנים?

המחיר של שירותי הדברה משתנה בהתאם לפרמטרים שונים שעליהם נרחב בהמשך. עם זאת עליכם להבין פחות או יותר מה המחיר שאותו תצטרכו לשלם על הדברה מקצועית. יש כאלה שלא מזמינים מדביר רק בגלל שהם חוששים מתג המחיר שאותו הוא ידרוש מהם. המחיר של הדברת תיקנים מתחיל מ-300 ש"ח ויכול להגיע עד 600 ש"ח. המחירים הם לא גבוהים במיוחד ביחס לתמורה שאותה תוכלו לקבל מהשירות. רק מהשקט שיהיה לכם תבינו כי מדובר על צעד מבורך שיאפשר לכם לחזור לשגרה מלאה. יש כאלה שחוששים לפתוח מגירות בבית או בעסק רק מעצם המחשבה שמסתתר שם תיקן. אחרי הדברה מקצועית תוכלו להסיר את החשש הזה לחלוטין.

מהם הפרמטרים שמשפיעים על המחיר?

אחרי שהכרתם את המחיר יהיה עליכם להבין אילו פרמטרים משפיעים עליו. לא פעם תקבלו הצעת מחיר אחת, אך לאחר ההגעה לדירה או לעסק המחיר ישתנה. הסיבה לכך היא שכל פרמטר שהשתנה משנה גם את המחיר שאותו המדביר אמור לקחת מכם.

  • סוג המזיק שאותו מדבירים משנה את המחיר שאותו תשלמו. זוהי הסיבה שבגללה המחיר של הדברת תיקנים יהיה שונה מהמחיר של הדברת מזיקים אחרים. אפילו בין התיקנים השונים תוכלו למצוא הבדל מסוים במחיר שאותו תשלמו. לכל מזיק את יש דפוס הפעולה שלו, ולכל אחד מהם יהיה גם את הדרך הנכונה להדביר אותו.
  • הזמנתם מדביר תיקנים מחוץ לשעות הפעילות? מן הסתם שתצטרכו לשלם על כך בהתאם. הרי כל איש מקצוע שמגיע אליכם במיוחד ידרוש מכם מחיר גבוה מהמחיר הרגיל. הדברה של תיקנים זמינה 24 שעות ביממה, אך עליכם לבחור את הטיימינג הנכון לבצע אותה. הרי בסוף לזמן שבו המדביר יגיע תהיה השפעה על המחיר.
  • הניסיון של המדביר ישפיע על איכות העבודה שאותה הוא יבצע אצלכם בדירה. מה שאתם צריכים לדעת זה שמדביר מנוסה ומיומן יכול לדרוש מחיר גבוה ממדביר מתחיל. מה שאומר שהניסיון של המדביר גם הוא ישפיע בצורה ניכרת על המחיר שתשלמו. אך עדיין האינטרס הטבעי יהיה לחפש מדביר שתוכלו לסמוך עליו.
  • חומרת המצב עשויה גם היא להשפיע באופן ניכר על המחיר שאותו תשלמו. אם כמות התיקנים היא גדולה, יש צורך לבצע עבודה הרבה יותר מאומצת. ככל שהעבודה יותר סבוכה, כך מן הסתם המחיר יעלה בהתאם. מהסיבה הזאת אנו מציעים לנסות לאתר את התיקנים ולהזמין הדברה בהקדם האפשרי.

 

כל כמה זמן צריך לבצע הדברת תיקנים?

אין זמן ספציפי שבו יהיה עליכם לבצע הדברה של תיקנים בבית או בעסק. ההמלצה היא לבצע את ההדברה פעם אחת בשנה כדי שתוכלו להיות בשליטה. עם זאת ברגע שאתם רואים תיקנים אצלכם בבית או בעסק מוטב להזמין מדביר מנוסה שיבצע את העבודה.

כמה זמן לאחר ההדברה אפשר לחזור לבית?

תצטרכו לקחת בחשבון כי ההדברה עצמה לוקחת כשעתיים בערך. לאחר מכן רצוי להיכנס לבית רק לאחר שעתיים משעת סיום ההדברה עצמה. מה שאומר שבערך 4 שעות תצטרכו להסתובב מחוץ לבית. מהסיבה הזאת יש כאלה שמזמינים שירותי הדברה כאשר הם בעבודה או בכל מקום אחר.

איך אפשר לזהות מדביר תיקנים מומלץ?

אנו יכולים להבין את החשש שלכם, לכן חשוב שתבחרו מדביר תיקנים מיומן. תוכלו לשמוע המלצות של אנשים אחרים שקיבלו מאותו מדביר שירותי הדברה אצלם בבית או בעסק. מעבר לכך תוכלו לשאול לגבי הניסיון, ולבחון את ההסמכה שאתה המדביר מגיע – לכל מדביר תהיה הסמכה שונה.

מה קורה אם התיקנים חוזרים לאחר ההדברה?

קודם כל אל תיכנסו ללחץ, מדובר על עניין שהוא טבעי והגיוני. עם זאת הדברת תיקנים אמורה להיות פרוצדורה שתעניק לכם שקט מוחלט מהתיקנים. אם התיקנים חוזרים כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות למדביר שביצע את ההדברה. הוא יחזור אליכם על מנת לבצע הדברה נוספת שתפתור את העניין.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן