הדברת פשפשי מיטה

תוכן עניינים

התעוררתם בבוקר מלאים בעקיצות? ככל הנראה מסתתרים לכם פשפשים בין המצעים. פשפש המיטה הוא הסיבה המרכזית שבגללה אתם מתעוררים עקוצים בבוקר. מה אתם עושים במקרה שבו פשפשי המיטה הפתיעו אתכם ללא כל הכנה מוקדמת? מזמינים הדברת פשפש המיטה על ידי מדביר מוסמך. זוהי הדרך הכי טובה להתמודד עם הפשפשים המציקים, אלה שמפריעים לכם לישון כמו שצריך. מיד אחרי שההדברה תושלם בהצלחה, תוכלו לחזור לישון בשקט כפי שהיה לפני כן. עם זאת יש כמה דברים שחובה להכיר על פשפש המיטה ועל ההדברה עצמה. אחרי שכל חלקי הפאזל יתחברו להם יחדיו, תוכלו לדעת כי אתם בדרך הנכונה. התקווה תהיה להגיע למצב שבו לא תצטרכו להתמודד עם מצב כזה בעתיד הקרוב או הרחוק.

החלפת מצעים תעלים את הפשפשים?

 

הדברת פשפשי מיטה – יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה שהם יצליחו להעלים את פשפשי המיטה על ידי החלפת מצעים. החלפה של מצעים לא תעלים את פשפש המיטה, גם אם תעשו זאת באופן קבוע. הדרך היחידה להעלים את פשפשי המיטה תהיה להזמין מדביר מנוסה שיבצע הדברה מקצועית. הדברת פשפש המיטה זה הפתרון היחיד שיבטיח לכם שקט מהמטרד הזה לאורך זמן רב. אם לא תדבירו את הפשפשים, הם ככל הנראה יופיעו שוב כעבור זמן קצר. אפילו אם תהיה הפוגה מסוימת היא לא בהכרח תהיה ארוכה כמו שאתם מצפים. לכן כל פתרון שהוא לא הדברה מקצועית יהיה פתרון חלקי שעלול להיות כזה שלא יספק אתכם. מגיע לכם לדעת כי אתם יכולים לישון בשקט ולהתעורר בבוקר ללא עקיצות.

 

איך ניתן לדעת שנמצאים פשפשים במיטה?

 

אם נדבר בכנות קשה מאוד לזהות את פשפשי המיטה על סמך בדיקת המיטה באופן עצמאי. הפשפשים מתחבאים בין הקפלים של המזרן, ובכל מיני מקומות נסתרים מהעין. זוהי הסיבה שבגללה כאשר תקומו עם עקיצות בבוקר תהיו מופתעים לגמרי. העקיצות זוהי הדרך הכי טובה להבין כי ישנו מטרד שדורש מענה מצידכם. כמובן שלא כל עקיצה משמעותה עקיצה של פשפש המיטה, אך זה רוב הסיכויים. בטח אם מדובר על מקבץ של עקיצות שלא הגיוני שכל טפיל אחר יבצע אותם. מהרגע שבו אתם מתעוררים בבוקר עקוצים יהיה עליכם להזעיק מדביר מוסמך. הוא ידע כיצד לבצע הדברת פשפש המיטה בצורה הכי טובה והכי אפקטיבית.

 

מחיר הדברת פשפש המיטה – כמה משלמים?

 

המחיר של שירותי הדברת פשפש המיטה משתנה בהתאם למציאות בשטח. הרי ככל שהמצב יהיה יותר חמור, כך יהיה עליכם להכניס את היד עמוק יותר אל תוך הכיס. עם זאת לרוב העלות אמורה לנוע בין 1500 ש"ח עד 4000 ש"ח. על ידי השוואת מחירים בין מדבירים שונים תוכלו לקבל את ההצעה הכי משתלמת. אך אל תיתנו למחיר המוזל לבלבל אתכם, המחיר הוא רק עניין אחד מתוך מספר עניינים. מבחינתכם שווה לשלם יותר על הדברה מקצועית שתספק לכם שקט לאורך זמן. אם ההדברה לא תחזיק מעמד יהיה עליכם לחזור על הפעולה פעם נוספת. מראש תחפשו איש מקצוע מנוסה, שמספק מחיר שפוי בהתאם לתמורה.

 

איך פשפש המיטה הגיע אליי למיטה?

 

מעצמם המחשבה שפשפשים מסתובבים לכם במיטה אתם יכולים להיחרד. יכולות להיות כל מיני סיבות שונות שיגרמו לכך שהפשפשים יגיעו אליכם למיטה ללא כל התראה מוקדמת. איך פשפשי המיטה נכנסו אליכם למיטה? יכול להיות שהם היו במקום מסוים שבו הייתם, והם פשוט הגיעו יחד אתכם. אם יש לכם חיית מחמד בבית שנכנס לכם למיטה, יכול להיות שהם הגיעו באמצעותה. חייב להיות טריגר מסוים שהביא את פשפשי המיטה אליכם למיטה מבלי שהייתם ערוכים לכך. אם תהיו זהירים במקומות שאתם ישנים בהם, תוכלו למנוע את הגעתם. כל עוד תדאגו להחליף מצעים בקביעות, הסבירות להופעת פשפש המיטה קטנה בהתאם. ברוב המקרים זוהי לא אשמתכם שפשפשי המיטה נכנסו אליכם למיטה, זה יכול לקרות לכולם.

הדברת פשפשי מיטה
הדברת פשפשי מיטה

 

היתרונות של הדברת פשפש המיטה

 

היתרון הבולט ביותר של הדברה הוא שהיא תשים סוף למטרד שמעסיק אתכם. אין עוד דרך טובה יותר להעלים את פשפשי המיטה מאשר הדברה מקצועית שלהם. סיבה נוספת לבצע הדברה היא כי באמצעותה תוכלו למנוע הגעה שלהם גם בעתיד הנראה לעין. נזכיר כי פשפשי המיטה יכולים להתפזר בכל הבית, ולא רק במיטה הספציפית שלכם. אל תשכחו כי התחושה של לקום עם המון עקיצות על כל הגוף היא לא תחושה נעימה. לכן אין מנוס מאשר להדביר את המיטה ואזורים נוספים בבית כדי למנוע מהעניין לצאת בשליטה. התועלת של הדברת פשפשי המיטה היא תועלת מיידית, על המקום תוכלו לראות כי הפשפשים נעלמים. כבר באותו הלילה שלאחר ההדברה תוכלו לחזור לישון ברוגע במיטה מבלי לקום עם עקיצות.

 

 

מה עושים ביום שאחרי ההדברה עצמה?

 

באופן עקרוני לא תצטרכו לעשות שום דבר מיוחד ביום שאחרי ההדברה עצמה. בשעות הראשונות שלאחר הדברת פשפש המיטה מומלץ לשהות מחוץ לבית. כך תוכלו לאפשר לכל חומרי ההדברה לצאת החוצה כאשר הבית עצמו יתאוורר. אחרי שהמדביר יסיים את עבודתו יהיה עליכם להכניס את המצעים אל תוך הכביסה. החלפת מצעים תימנע מכם לישון על מצעים שספחו לתוכם את חומרי ההדברה. מהרגע הזה תוכלו לדעת כי אתם יכולים לישון בשקט. רוב הסיכויים שלא תקומו עקוצים ביום שלמחרת כי המדביר עשה את עבודתו. מה יקרה אם כן תקומו עקוצים גם ביום שלמחרת? במידה ומדובר על עקיצות חדשות תוכלו להתייעץ עם המדביר. לרוב הוא יגיע פעם נוספת על מנת לבצע הדברה נוספת של הבית. לעיתים הדברה אחת לא תשיג בדיוק את התוצאה הרצויה.

 

 

כיצד מתבצע  תהליך הדברת פשפש המיטה?

 

התהליך עצמו הוא תהליך מאוד פשוט, אך חשוב שהוא יתבצע על ידי מדביר מוסמך. המדביר שואב את המיטה כדי לשאוב את כל הפשפשים שנמצאים בחלק העליון. לאחר מכן מדבירים את המיטה ואת כל האזורים השונים בבית. לסיום המדביר יכול לבצע שאיבה נוספת לוודא כי הפשפשים כולם ייעלמו.

 

האם צריך לפנות את כל הציוד מהבית בזמן ההדברה?

 

אין סיבה לפנות את כל הציוד מהבית, בכל זאת מדובר על פעולה לא פשוטה. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה לכסות את כל החפצים שלא צריך להדביר אותם עם כיסוי מסוים. לאחר שההדברה תסתיים תוכלו להסיר את הכיסוי מהחפצים כדי שתוכלו לחזור להשתמש בהם.

 

למשך כמה זמן מחזיקה הדברת פשפש המיטה?

 

ההדברה עצמה אמורה להחזיק כמה שנים טובות בהן תוכלו לדעת כי הפשפשים לא יופיעו. עם זאת קשה מאוד לתת הערכה ספציפית של זמן שבמהלכו הפשפשים לא יופיעו בכלל. אך הסבירות שתצטרכו הדברה נוספת בשנים הקרובות שואפת כמעט לאפס.

 

האם ישנה אחריות על ההדברה עצמה?

 

מדביר מוסמך אמור להעניק אחריות על העבודה שהוא בעצמו ביצע. על הדברת פשפש המיטה לרוב מעניקים בין 12 עד 24 חודשי אחריות מלאים. מה שאומר שאם הפשפשים יחזרו למיטה יהיה עליכם לפנות למדביר בשנית כדי שיחזור לבצע את ההדברה פעם נוספת.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן