הדברת פרעושים

תוכן עניינים

אם הגעתם לכאן סימן שהפרעושים השתלטו לכם על הבית או על החצר. הפרעושים אומנם נראים קטנים וחמודים, אך בפועל הם עוקצניים ויכולים להיות גם מסוכנים. מהסיבה הזאת תצטרכו להיות עם האצבע על הדופק, ולנסות לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי. אם תיתנו לפרעושים להיעלם מעצמם, ככל הנראה שזה לא בדיוק יקרה. ברוב המקרים הפרעושים רק ימשיכו להתרבות, והבעיה תצא מכלל שליטה. הפתרון לבעיה הזאת תהיה הדברה מקצועית על ידי מדביר מוסמך ומנוסה. מדבירים מנוסים יבצעו הדברת פרעושים בדיוק כפי שהיא אמורה להתבצע. לאחר שהם יסיימו את העבודה, תוכלו לראות איך המצב חוזר לקדמותו. אך לפני שתזמינו מדביר פרעושים יש כמה שאלות שחובה שתקבלו עליהם תשובות. הרי כל בחירה שתעשו תהיה כזאת שתשליך על המציאות שאיתה תתמודדו.

האם יש הבדל בין פרעושים לבין פשפשים?

 

ישנם אנשים רבים שיוצאים מנקודת הנחה כי הפרעושים והפשפשים הם אותו הדבר. אך זה בדיוק כמו שנשווה בין כלב לבין חתול או בין כל חיה אחרת שעולה לכם לראש. קיימים הבדלים בין פרעושים לבין פשפשים, גם ההתמודדות איתם תהיה אחרת. כלומר הדברת פרעושים לא בהכרח תהיה זהה להדברת פשפשים או לכל הדברה אחרת. מה שאומר שאם תבצעו את אותן הפעולות כמו עם הפשפשים, לא תקבלו בהכרח את התוצאה הרצויה. אז מה בדיוק ההבדלים בין פרעושים לבין פשפשים? תוכלו למצוא אותם בכל מיני מקומות שונים בחצר או בבית. בלי קשר גם בעקיצה עצמה וגם בצורה שלהם תוכלו לראות הבדלים. באופן כללי מדובר על שני טפילים שונים, כאלה שאין בניהם קשר ישיר.

 

עד כמה חשוב לבצע הדברת פרעושים?

 

נדיר מאוד לשמוע על אנשים שהגיעו לבית חולים כתוצאה מעקיצה של פרעוש. אך למרות זאת עקיצה של פרעוש היא לא נעימה, ואף אחד לא ירצה לקבל אותה. מעבר לכך הפרעושים יכולים להעביר מחלות מכל מיני חיות אחרות שאותן הם עקצו. העברת מחלות זוהי הבעיה העיקרית עם הפרעושים, למרות שמדובר על סיטואציה נדירה מאוד. הדברה של פרעושים נועדה כדי למנוע מצב שבו תמצאו את עצמכם מתמודדים עם המצב הזה. כל עוד יש לכם אפשרות להימנע מעקיצות מיותרות, מוטב כי תעשו את זה. טוב תמיד לבצע הדברה על מנת להרחיק מזיקים וטפילים מהבית שלכם שעשוי להיות מבוקש מאוד מבחינתם.

 

מתי מומלץ להזמין מדביר פרעושים?

 

הפרעושים נוטים להתרבות במהירות, מהר יותר ממה שאתם מתארים לעצמכם. לכן אם אתם תחכו קצת לראות מה בדיוק קורה, יכול להיות שתצטערו על כך. מה שאנו מציעים לכם זה להזמין מדביר פרעושים בכל פעם שאתם חוששים כי ישנם פרעושים בבית. אם יש לכם בעלי חיים בבית, עליכם לדעת כי הפרעושים עלולים להכאיב להם במיוחד. אתם רק חושדים שיש לכם פרעושים בבית? גם במקרה כזה מוטב לבצע הדברת פרעושים כדי להסיר את הספק. בסופו של יום היעילות של ההדברה היא יעילות ארוכת טווח, דבר שחשוב לדעת אותו. כל עוד תבצעו את ההדברה על ידי מדביר מוסמך היא תשרת אתכם נאמנה חודשים ארוכים קדימה.

 

איך מתכוננים לקראת הדברת פרעושים?

 

הגעתם למסקנה כי אתם מוכרחים להדביר את הבית מפני פרעושים? יהיה עליכם להתכונן לקראת ההדברה עצמה. קודם כל יהיה עליכם לחשוב מה תוכלו לעשות מחוץ לבית ביום ההדברה. ההדברה עצמה נמשכת כמה שעות, לאחריה ישנה עדיפות לשהות מחוץ לבית לכמה שעות נוספות. יהיה עליכם למצוא סידור עבורכם, עבור ילדכם וגם עבור בעלי החיים במידה ויש כאלה. בנוסף אנו מציעים לכם לכסות את הרהיטים ואת המיטות בבית כדי למנוע חדירה של חומרי ההדברה. הרחיקו את הרהיטים מהקירות כדי לפנות מקום למדבירים שמבצעים את העבודה. תנסו להקל על העבודה של המדביר כדי שהוא ישיג את התוצאה שאותה תרצו להשיג באמצעות ההדברה.

 

למה לא לנסות להדביר פרעושים לבד?

 

חושבים שאתם יכולים לבצע הדברת פרעושים באופן עצמאי? אנו מציעים לכם לשקול את העניין הזה פעם נוספת. את חומרי ההדברה השונים תוכלו למצוא בחנויות רבות, אך מי אמר שהם אפקטיביים? מרבית חומרי ההדברה שנמכרים בחנויות השונות יהיו כאלה שיעשו עבודה חלקית בלבד. לא יהיה לכם את הידע הנדרש היכן לשים את החומר ובאיזה כמות לשים אותו. מהסיבה הזאת התוצאה הסופית תהיה רחוקה מהתוצאה שאותה תרצו להשיג. הפרעושים יחזרו אליכם לבית כעבור זמן קצר, ושוב תמצאו את עצמכם באותו המצב. כדי לשים סוף למטרד הפרעושים יש צורך לפנות למדביר מוסמך שיודע את העבודה. הוא יבצע את ההדברה על פי כל הכללים הנדרשים כדי למקסם אותה. אתם מבחינתכם יכולים להמשיך לעסוק בדברים השונים שבהם אתם מבינים ומיומנים. לא חסרים מדבירים מוסמכים שישמחו להעניק לכם שירות יוצא מן הכלל באיכותו.

 

 

מחיר הדברת פרעושים – כמה תצטרכו לשלם?

 

המחיר של הדברה עשוי להשתנות בהתאם לכל מיני פרמטרים שמשפיעים עליו. עם זאת בו בזמן השאיפה שלכם תהיה לנסות להשיג את המחיר הכי משתלם. ברוב המקרים מטרד הפרעושים ייפול עליכם כרעם ביום בהיר, מבלי שהייתם ערוכים אליו. אז כמה נהוג לשלם על הדברה של פרעושים? המחיר יכול להתחיל מ-250 עד 300 ש"ח במקרה שבו מדובר על דירה קטנה. עם זאת בדירות גדולות של מספר חדרים המחיר עשוי להגיע לסביבות 400 עד 500 ש"ח. לצד המחיר יהיה עליכם לוודא כי אתם מקבלים עבודה איכותית שתעניק לכם שקט לזמן רב. הרי אם תדבירו את הבית כל כמה חודשים ההוצאה הכספית תהיה גבוהה ממה שחשבתם לעצמכם. תבחרו מדביר מוסמך שיציג לכם את כל האישורים הדרושים לביצוע הדברות פרעושים.

הדברת פרעושים
הדברת פרעושים

 

 

עד כמה הדברת פרעושים תהיה יעילה?

 

כל עוד ההדברה נעשית על ידי מדביר מוסמך היא תהיה מאוד יעילה. היעילות תעלים את הפרעושים לגמרי או תפחית בצורה דרסטית את הכמות שלהם. אם אינכם מרוצים מהתוצאה הסופית, תוכלו להזמין את המדביר כדי שיחזור על הפעולה. במרבית המקרים יש לכם אחריות על ההדברה שעליה שילמתם.

 

איך מזהים מדביר מומלץ להדברת פרעושים?

 

על מנת לבחור מדביר להדברה של פרעושים יהיה עליכם לבחון כמה פרמטרים. קודם כל תדאגו להזמין איש מקצוע שיש לו ניסיון עשיר וקבלות מוכחות בהדברה. תוכלו גם לבקש לשמוע המלצות של לקוחות שקיבלו ממנו שירות. בו בזמן תצטרכו לוודא כי עלות ההדברה תהיה עלות שתוכלו לעמוד בה.

 

כמה זמן צריך לשהות מחוץ לבית לאחר הדברה?

 

לכל מדביר תהיה את ההמלצה שלו בהקשר הספציפי הזה. עם זאת ההמלצה הגורפת היא להישאר כשעתיים מחוץ לבית אחרי ההדברה עצמה כדי לתת לחומרים לצאת החוצה. בזמן שאתם מחוץ לבית תוודאו כי החלונות והדלתות בבית יהיו פתוחים כך הוא יתאוורר במהירות.

 

האם ישנה סכנה אחרי הדברה של פרעושים?

 

בשונה מאשר בעבר, כיום המדבירים משתמשים בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה. מה שאומר שמידת הסכנה של אותם חומרים תהיה פחות גבוהה בהשוואה לקודם. עם זאת חובה להקפיד על ההנחיות שאותן יספק לכם המדביר לאחר שהוא יסיים להדביר את הבית באופן מוצלח.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן