הדברת עסקים

הדברת עסקים

תוכן עניינים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כלפי הלקוחות וכלפי העובדים שנמצאים בעסק באופן קבוע. אם בביתכם יש לכם אחריות רק כלפיכם, בעסק המציאות תהיה שונה לגמרי. כדי לא לפגוע בסיכויי ההצלחה של העסק יהיה עליכם להרחיק את המזיקים לצמיתות. הבעיה העיקרית היא שלבד תתקשו להרחיק את המזיקים בצורה אפקטיבית. אז מה אתם אמורים לעשות כדי לקבל פתרון לטווח הרחוק? התשובה היא להזמין שירותי הדברת עסקים. שירותים בהתאמה אישית לעסקים שונים שניתנים על ידי מדביר מקצועי. השאיפה תהיה לגרום לכך שהמזיקים יתרחקו לכם מהעסק לצמיתות, ולא יטרידו אתכם יותר. על מנת שזה יקרה יהיה עליכם לעבוד עם מדבירים מנוסים שיודעים את העבודה.

מה ההבדל בין הדברת עסקים להדברה ביתית?

 

הדברת עסקים, במהות של ההדברה אפשר להגיד כי מדובר על פעולות יחסית דומות. השאיפה בשני המקרים תהיה להיפטר מהמזיקים מבלי שהם יחזרו שוב כעבור זמן קצר. אז למה מדביר שיגיע אליכם לעסק חייב להיות כזה שמבין בהדברה של עסקים? כי הפעולות בעסק במרבית המקרים יהיו שונות מפעולות הדברה בבית פרטי. קודם כל בעסק יכולות להיות מגבלות רבות שקשורות לזמן שבו יהיה אפשר לבצע את ההדברה. הרי השאיפה תהיה להדביר את העסק, אך בו בזמן גם להמשיך לעבוד ללא מגבלה. המדביר יצטרך למצוא את התזמון הנכון שבו הוא יוכלל להגיע לעסק כדי לבצע הדברה אפקטיבית. הגמישות של המדביר חייבת להיות מקסימלית כדי לא לפגוע בעבודה השוטפת. מדבירים שלא יגלו גמישות לא יתאימו למרבית בעלי העסקים שלא מעוניינים לסגור את המקום.

איזה עוד הבדל אפשר לראות בין הדברת עסקים לבין הדברת בית? עוד הבדל מהותי יהיה בסוג ובכמות המזיקים שיופיעו בכל אחד מהמקומות. עסק הוא מקום שמגיעים אליו המון אנשים כל יום, רמת ההיגיינה לא תהיה כמו בבית. בבית תמיד תשמרו על היגיינה גבוהה, בעוד בעסק לא תמיד תוכלו להיות עם האצבע על הדופק. כתוצאה מכך כמות המזיקים שתופיע בעסק תהיה גדולה בהרבה בהשוואה לכמות המזיקים בבית. בנוסף לכך סוג המזיקים יהיה שונה, בעסקים אפשר למצוא מזיקים שלא נתקלים בהם באופן קבוע בבתים. עם זאת מדביר מוצלח הוא מדביר שיודע לבצע הדברה גם בעסק וגם בבית בצורה מוצלחת.

 

התאמה בין ההדברה לבין סוג העסק

 

לכל עסק יש את הסיפור שלו, ובכל עסק המציאות תהיה אחרת לגמרי. מה שמדביר רואה בעסק אחד זה לא בהכרח מה שהוא הולך לראות בעסק אחר. זוהי הסיבה שבגללה הוא מכין את עצמו לכל מיני מצבים שונים, כאלה שהוא לא צופה אותם. הדברת עסקים חייבת להיעשות תוך התאמה מלאה לדרישות או לצרכים של העסק. הרצון הטבעי יהיה כי בזמן ביצוע ההדברה או לכל הפחות מיד לאחריה העסק יעבוד. כל זמן שבו העסק סגור הוא זמן שבו בעל המקום מפסיד כסף. ברגע שעושים התאמה בין ההדברה לבין סוג העסק יהיה אפשר להוציא את המירב. כלומר תהיה אפשרות להגיע למצב שבו העסק ימשיך לעבוד גם כאשר מבצעים את ההדברה. כל זאת מבלי לסכן את העובדים או את הלקוחות שנמצאים במקום.

 

כיצד נכון לבצע הדברת עסקים?

 

  1. בחירת המדביר שיבצע את ההדברה: השלב הראשון של הדברת העסק יהיה שלב שבו בוחרים את המדביר שיבצע את ההדברה. חובה לבחור באיש מקצוע שמבין בהדברת עסקים ומגיע עם קבלות מוכחות. כך תהיו בטוחים כי אינכם מכניסים את עצמכם למקום בעייתי. מדבירים עם תוצאות חד משמעיות יהיו כאלה שיביאו את התוצאות הרצויות.
  2. החלטה על השעה שבה תתבצע ההדברה: בשלב הבא יהיה צורך לבחור את השעה שבה יהיה אפשר לבצע את ההדברה. כאן יהיה ניתן לראות הבדלים מהותיים בין העסקים השונים. יהיו בעלי עסקים שיעדיפו שהמדביר יגיע בערב, אחרים ירצו שהמדביר יגיע בבוקר. הכי חשוב שהמדביר יגיע בשעה שבה שתהיה הכי נוחה לפעילות העסקית.
  3. בדיקת המצב בעסק עצמו טרם ההדברה: השלב השלישי הוא השלב שבו כבר מגיעים לעסק על מנת לראות את חומרת המצב. הבדיקה של המקום חיונית כדי שיהיה אפשר לדעת מול אילו מזיקים מתמודדים. כך יהיה אפשר לקבוע עם אילו חומרי הדברה להשתמש. חשוב לעשות בדיקה מקיפה כדי להכין תוכנית עבודה סדורה וברורה.
  4. ביצוע ההדברה ומתן הנחיות להמשך: בשלב האחרון כבר מבצעים את ההדברה עצמה. הדברת עסק יכולה להיעשות בזמן העבודה עצמו או מחוץ לשעות הפעילות. העיקר שאף אחד לא יהיה חשוף לחומרי ההדברה, ולא יפריע למדביר לבצע את עבודתו. כאשר מדביר עסקים יסיים את ההדברה הוא יספק הנחיות לימים הקרובים בהיבטים שונים.

 

כמה עולה להדביר עסק בעזרת מדביר?

 

כל בעל עסק לפני שהוא מבצע הדברת עסקים ירצה להכיר את העלויות השונות. בו בזמן תוכלו לראות כי העלויות משתנות בין המדבירים שונים, כל אחד בהתאם לשיקול דעתו. כמוכם בדיוק, גם המדבירים הם בעלי עסקים שרשאים לבחור את המחירים שנכונים להם. מה שטוב למדביר אחד זה לא בהכרח מה שיהיה טוב עבור מדבירים אחרים. המחיר של הדברת עסק יכול לנוע בין 500 ש"ח עד 1000 ש"ח. אם מדובר על מפעלים גדולים או על עסקים עם שטחים ענקיים, המחיר יהיה בהתאמה אישית. אך המחיר הזה הוא מחיר סטנדרטי שיהיה רלוונטי עבור מרבית העסקים בישראל. למרות שהמחיר לא נמוך תמיד תסתכלו על התוצאה הסופית. התוצאה הסופית תהיה הרחקת המזיקים מהעסק שלכם, רק שהפעם לצמיתות מבלי שתצטרכו לחשוש מפניהם.

 

הדברת עסקים
הדברת עסקים

 

האם הדברה מחייבת להשבית את העסק?

 

כמו שכבר אמרנו ונגיד שוב ניתן לעשות הדברת עסקים בזמן שהעסק עובד. אך המדביר הוא זה שיקבע באיזה אופן העסק יפעל כדי שאף אחד לא ייקח על עצמו סיכון מיותר. גם אם העסק יושבת לכמה שעות, מדובר על פעולה שאמורה לאפשר סביבת עבודה נוחה יותר.

 

למה צריך מדביר להדברה של העסק?

 

עסקים גדולים מביאים איתם אתגרים שונים, בין היתר גם הופעת מזיקים לא קרואים. מדביר עסקים יהיה איש מקצוע שידע את העבודה בצורה הכי טובה והכי מקצועית. הוא יבין כיצד להדביר את העסק באופן כזה שלא יאפשר למזיקים לחזור. אם תדבירו את העסק לבד המציאות יכולה להיות שונה.

 

האם כל מדביר מבצע הדברת עסקים?

 

ההתייחסות להדברת עסקים חייב להיות שונה להתייחסות להדברת בתים. לא כל מדביר שמדביר בתים ידע מה לעשות כדי להדביר עסקים. אך מרבית המדבירים מחזיקים בכל מיני סוגים של הסמכות כדי לספק שירות לכלל הלקוחות. רק תצטרכו לוודא מראש כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

 

מתי כדאי לבצע הדברה בעסק?

 

זה מאוד תלוי באופן שבו העסק פועל, ומה בדיוק העבודה שמתבצעת בו. אם תצטרכו לפנות את העסק בזמן ההדברה יהיה עליכם לבחור את הזמן המתאים. עסקים שפועלים בבקרים יכולים לחפש מדביר שמחפש שירות בערב. עסקים שמתחילים לעבוד בשעה מאוחרת יכולים להזמין את המדביר אליהם בשעת בוקר מוקדמת לפני שכולם מגיעים.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן