לכידת עכברים

הדברת מכרסמים

תוכן עניינים

אין תחושה יותר מתסכלת מאשר לגלות כי יש לכם מכרסמים בבית מכל סוג שהוא. זה לא משנה אם מדובר על עכבר, חולדה או כל מכרסם אחר שעולה לכם לראש. עצם הימצאות המכרסם אצלכם בבית מביאה איתה אי נוחות רבה, מעבר לעובדה שהוא מסב נזק רב. איך תוכלו לדאוג שהמכרסמים ייעלמו לצמיתות מהבית שלכם? הפתרון המומלץ הוא לבצע הדברת מכרסמים באמצעות מדביר מנוסה. הדברה היא לא רק דרך מעולה להיפטר מחרקים שנמצאים בתוך הבית, אלא גם ממכרסמים. מה אתם צריכים לדעת לפני שתדבירו את הבית מפני מכרסמים? האמת היא שיש כמה דברים חשובים שחובה עליכם להכיר. ריכזנו לכם את כל המידע שחובה שתכירו כך לא תמצאו את עצמכם מצטערים על הבחירה. גם אם בוחרים בהדברה של מכרסמים מוטב לעשות זאת מתוך הבנה מה תקבלו.

מדוע צריך להדביר את המכרסמים?

 

הדברת מכרסמים, ישנם כאלה שיוצאים מנקודת הנחה שהם יכולים לתת למכרסמים לעזוב את הבית מתי שנוח להם. אך המציאות מראה כי כל עוד המכרסמים מרגישים בנוח, הם פשוט לא יעזבו. מה שאומר שתוכלו למצוא את המכרסמים נמצאים באופן קבוע אצלכם בדירה, מבלי שהם יעזבו. הדברת מכרסמים היא ככל הנראה הדרך הכי טובה להתמודד עם המכרסמים בצורה אפקטיבית. אחרי שתבצעו את ההדברה תוכלו לדעת כי המכרסמים לא יטרידו אתכם יותר. אין דרך טובה יותר מאשר הדברה מקצועית שנעשית על ידי איש מקצוע שמבין עניין. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם מתחרטים על הבחירה שעשיתם!

 

כיצד מבצעים הדברת מכרסמים?

 

קיימות מספר אופציות להדברת מכרסמים, כל אחת מהאופציות מביאה איתה את היתרונות שלה. רוצים להיפטר מהמכרסמים לצמיתות? יהיה עליכם לבחור במדביר שמנוסה בכל אחת מהשיטות האלה. יכול להיות כי במקרה שלכם תתאים אופציה אחת מאשר כל שאר האופציות האחרות. התאמת ההדברה לצרכים שלכם היא התאמה חשובה שמביאה איתה את התוצאות הרצויות.

  • לכידת המכרסמים: האפשרות הראשונה להדברת מכרסמים היא על ידי לכידתם במלכודת מיוחדת למכרסמים. השיטה הזאת מועדפת על כאלה שדוגלים בגישה הומאנית שלא פוגעת בעכבר. מצד שני יהיה עליכם להבין כי היא תדרוש מכם המון סבלנות עד להשגת התוצאה הרצויה. הרי ייקח זמן עד שהמכרסם ייכנס למלכודת, לעיתים זה יכול לקחת אפילו כמה ימים טובים.
  • הרעלת המכרסמים: כיום אפשר למצוא סוגים שונים של רעלים שיהיו אפקטיביים להתמודדות עם מכרסמים. מה שאומר שאם המכרסמים יכניסו את הרעל לגופם, הם ככל הנראה ימותו. הבעיה העיקרית עם השיטה הזאת היא שהיא עשויה להרוג את המכרסמים. מצד שני מדובר על דרך מעולה להיפטר מהמכרסמים בצורה שלא תצריך מכם המתנה מרובה.
  • ריסוס מכרסמים: הדברת מכרסמים היא השיטה הכי יעילה שכבר הוכיחה את עצמה לא מעט פעמים. מדובר על שיטה שבה מבצעים ריסוס בדומה לריסוס של חרקים או כל מזיק אחר. גם כאן הריסוס עלול לפגוע במכרסמים, אך יעילותו תהיה מאוד גבוהה. הוא יכול להגיע לכל מיני אזורים שונים שבהם המכרסמים מתחבאים וחשוב להדביר גם באזורים אלה.

 

הדברה נגד מכרסמים – מתי נחוץ לעשות?

 

הבחירה מתי לבצע הדברת מכרסמים היא שלכם בלבד, בתור אלה שאמורים לחיות בבית. יש כאלה שמזמינים הדברה נגד מכרסמים מיד כאשר הם רואים את המכרסם אצלם בבית. אחרים מעדיפים להמתין קצת לראות עד כמה הבעיה היא חמורה או שמדובר על מכרסם אחד בלבד. אך עליכם להבין כי אם היה מכרסם אחד בבית, לא מן הנמנע כי יש עוד כמה שמסתתרים להם. הדברה אפקטיבית תאפשר לכם לדעת כי אתם פותרים את הבעיה בצורה הכי טובה שיש. לא תגיעו למצב שבו פתאום לאחר זמן מה יצוצו להם כל מיני מכרסמים שונים שיעשו לכם בלגן. רוצים שקט ממכרסמים לצמיתות? מה שאתם צריכים לעשות זה לבצע הדברה פעם אחת בשנה. הדברה תקופתית תאפשר לכם לדעת כי המכרסמים לא יופיעו בהווה או בעתיד.

 

למה צריך לפנות למדביר מוסמך?

 

במחשבה יכול להיות שתצאו מנקודת הנחה כי אתם יכולים להדביר את המכרסמים לבד. המציאות תוכיח לכם כי המשימה הזאת היא משימה מסובכת יותר מאשר אתם חושבים לעצמכם. המכרסמים מסתתרים בכל מיני פינות שונות בבית, כך שיש חובה קודם כל לאתר אותם. מעבר לכך ישנה חשיבות לבצע את ההדברה עם החומרים הנכונים שיהיו מספיק אפקטיביים. אם לא תבחרו את החומרים המתאימים להדברה, היא לא תספק את התוצאה הרצויה. חבל שתבזבזו זמן על הדברה נגד מכרסמים שלא תעמוד בציפיות שיש לכם. כל אחד ירצה לדעת כי הוא לא מכניס את עצמו למצב שבו הוא מקבל תמורה רחוקה מרצונותיו. אז מה אתם צריכים לעשות כדי להיות רגועים? בסך הכל לפנות למדביר עם ההסמכה המתאימה, הוא ידע כיצד לבצע את ההדברה ללא שום בעיה.

 

האם משתלם לעשות הדברת מכרסמים?

 

הדברת מכרסמים יכולה לעלות בין 300 ₪ עד 600 ₪, כאשר לכל מדביר מחיר שונה. המחיר של המדבירים נקבעים בהתאם לפרמטרים שונים שמסייעים להם לתת לכם הצעת מחיר מסודרת. אז למה בכל זאת שווה לכם לבצע את ההדברה, ולא לחכות שיהיה מאוחר מידיי? הסיבה היא שהמכרסמים שנמצאים בתוך הבית שלכם עשויים להסב נזק רב. המכרסמים הרי לא נקראים סתם בשם הספציפי הזה. הם יכרסמו כל דבר שנקלע להם בדרך, סיטואציה שלא תוכלו להשלים איתה. המשמעות היא שאם לא תבצעו הדברה מקצועית בהקדם, המצב רק ילך ויחמיר. תוכלו למצוא את עצמכם משלמים הרבה יותר על התיקונים השונים שאותם יהיה עליכם לעשות לאחר ההדברה.

 

 

למה הדברת מכרסמים היא הפתרון העדיף?

 

באופן כללי כל אחד יכול לפתור את הפתרון שעבורו יהיה האידיאלי. אך הדברה נגד מכרסמים מספקת את התוצאה הסופית הכי טובה שאותה תוכלו להשיג. המכרסמים נעלמים, ואתם תוכלו לחזור לשגרת החיים הרצויה. כאשר המכרסמים נמצאים בתוך הבית שגרת החיים נפגעת, והבלגן עשוי לחגוג בכל פינה.

 

הדברת מכרסמים
הדברת מכרסמים

 

האם המכרסמים יכולים לחזור לאחר ההדברה?

 

הסיכוי של המכרסמים לחזור לאחר ההדברה הוא נמוך מאוד. חומרי ההדברה אמורים להיות אפקטיביים לזמן רב, זוהי הרי המטרה שלהם. עם זאת אחרי שתראו עד כמה ההדברה היא אפקטיבית, אין סיבה שלא תבצעו אותה פעם נוספת במקרה שבו המכרסמים יחזרו. אם המדביר לא עשה את העבודה הנדרשת, תוכלו לחפש מדביר אחר.

 

איך יודעים לאיזה מדביר מכרסמים כדאי לבחור?

 

הדברת מכרסמים היא שונה מכל הדברה אחרת שאותה יצא לכם לראות. מה שאומר שמדביר מכרסמים אמור להיות מוסמך בהתמודדות עם מכרסמים באופן ספציפי. מעבר לכך יהיה עליכם לבחון את המחיר, ואת ההמלצות על המדביר מטעם לקוחות אחרים שקיבלו ממנו שירות.

 

למשך כמה זמן ניתנת אחריות על ההדברה?

 

לכל מדביר יש את המדיניות שלה בהקשר של אחריות על הדברה נגד מכרסמים. מרבית המדבירים נותנים אחריות שנמשכת בין 12 עד 24 חודשים מלאים. כמובן שתוכלו לבחון את העניינים האלה לפני שאתם סוגרים עם מדביר כזה או עם מדביר אחר.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן