הדברת כיני יונים

תוכן עניינים

כאשר היונים מקננות לכם בבית הן מביאות איתן בעיות רבות שחובה להכיר בהן. הבעיה הראשונה היא בעיית הרעש, שעשוי להיות לא נעים כאשר תרצו למצוא פינה שקטה. הבעיה השנייה היא הלכלוך והבלגן, שגם עם העניינים האלה יהיה עליכם להתמודד כל הזמן. אך הבעיה העיקרית עם היונים היא שהן עלולות להביא איתן כינים שייכנסו לכם לתוך הבית. המשמעות היא שאתם יכולים במידה מסוימת לסכן את עצמכם ואת בני המשפחה שלכם. אז מה עושים כאשר רואים יונים מקננות בתוך הבית? אחרי שמרחיקים את היונים דואגים לבצע הדברת כיני יונים שמטרתה להחזיר את המצב לקדמותו. זוהי הדרך שלכם להיות בטוחים כי הכינים של היונים לא יפגעו בכם או בבני המשפחה שלכם.

מהם כיני יונים?

 

הדברת כיני יונים, כמו שלבני אדם ישנם כינים שעוברים מאחד לשני, כך בדיוק יש גם ליונים. היונים שמקננות האחת ליד השנייה מסוגלות להעביר כינים, דבר שאינכם תהיו מודעים אליו. גם אם מדובר על יונים שמקננות דרך קבע אצלכם בבית, אינכם יכולים להיות בטוחים שאין להן כינים. הכינים עוברות מהיונים אלינו בני האדם, ומכאן אנו מוצאים את עצמנו בסכנה גדולה. אין סיבה שתיקחו על עצמכם את הסכנה הזאת של כיני היונים אצלכם בבית. הדברה פשוטה על ידי מדביר כיני יונים תפתור את העניין הזה. הדברת כיני יונים דומה להדברות אחרות, אך דפוס הפעולה יהיה שונה ממה שנהוג. הרי ההתמודדות עם כינים תהיה שונה מההתמודדות עם חרקים ומזיקים אחרים.

 

איך אפשר לזהות את כיני היונים?

 

אם נהיה כנים אינכם יכולים לזהות את כיני היונים בגלל הגודל הזעיר שלהן. הגודל של הכינים הוא בדרך כלל חצי מ"מ, מה שמקשה מאוד על האיתור שלהן. זוהי הסיבה שבגללה יכול להיות שתחשבו שהכול בסדר, בזמן שהמציאות תהיה שונה מהמציאות הזאת. הדברת כיני יונים צריכה להיעשות בכל פעם שיונים מקננות לכם בתוך הבית או בתוך החצר. הצלחתם להרחיק בשעה טובה את היונים מהאזור הפרטי שלכם? מיד לאחר מכן תבצעו הדברה מקיפה שתימנע מכם מצב הן ישאירו אחריהן כינים שעלולות לסכן אתכם. גם כינה קטנה שנראים לא מזיקה עשויה להיות כזאת שתעמיד אתכם במצבים לא נעימים. מוטב להחמיר בהקשר הזה, ולא להיות מאלה שמחליטים להקל כמה שאפשר.

 

למה לבצע הדברת כיני יונים?

 

לא חסות סיבות שישכנעו אתכם לבצע הדברת כיני יונים. הסיבה המרכזית תהיה כי כך אתם יכולים לשמור על בריאותכם ועל בריאותם של בני המשפחה שלכם. אך כמובן שזוהי לא הסיבה היחידה שבגללה אתם צריכים להדביר את היונים. סיבה נוספת היא שהכינים האלה עלולות לעקוץ אתכם, ולהעמיד אתכם במצבים לא נעימים. אז במקום שתהיו חכמים לאחר העקיצה, תוכלו להיות חכמים לפניה. מה שאתם צריכים לעשות זה רק להדביר את האזור שבו היונים היו לפני שהרחקתם אותן. חשוב שההדברה תעשה לאחר שאתם בטוחים כי היונים לא יחזרו אליכם לבית או לחצר. הרי אם היונים יחזרו יהיה עליכם לחזור שוב בדיוק על אותה הפעולה כדי למנוע מהכינים לחזור פעם נוספת.

 

איך ניתן למנוע עקיצה של היונים?

 

הדברת כיני יונים היא הדרך האולטימטיבית להיפטר מהכינים שנמצאים אצלכם בבית. אך לפני שתבצעו את ההדברה יכול להיות שתהיו חשופים לעקיצות לא נעימות של כיני יונים. אז איך תוכלו למנוע מצב שבו כיני היונים יעקצו אתכם? בראש ובראשונה יהיה עליכם להזדרז להזמין מדביר מוסמך שידביר את האזור שבו היונים היו. עד שהמדביר יגיע מוטב כי תתרחקו מאותו אזור כדי שלא תגדילו את הסיכוי שהכינים יגיעו אליכם. כל עוד אתם שומרים על מרחק ביטחון, לא אמורה להיות בעיה בהקשר הזה. חוששים כי התקרבתם למקום שבו שהו היונים? מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס להתקלח ולדאוג לשפשף את הגוף עם סבון היטב. זוהי הדרך הכי טובה למנוע מצב שבו כיני יונים יעקצו אתכם לפני שהצלחתם לבצע הדברה מקצועית.

 

כיצד מתבצעת הדברת כיני יונים?

 

הדברה של כיני יונים מתבצעת על ידי מדביר מוסמך שמגיע עם ההכשרה והידע המתאים. מוטב כי לא תיקחו את המשימה הזאת על הכתפיים שלכם מכיוון שתתקשו לעמוד בה. מוטב כי מדביר כיני יונים עם ידע רב יבצע את העבודה כך שהיא תהיה בדיוק לשביעות רצונכם. אז מה בדיוק הוא עושה כאשר הוא יגיע אליכם לבית? דפוס הפעולה משתנה בין המדבירים השונים. רובם בוחן היטב את האזורים השונים שבהם קיננו היונים על מנת לבחור את הדרך הנכונה. לאחר בדיקת האזור שבו קיננו היום יהיה אפשר לבצע הדברה עם חומר מותאם מראש. מיד לאחר ההדברה יאוורר המדביר את הבית כדי שתוכלו לחזור אליו עם סיום הפעולה. גם ההנחיות הסופיות עשויות להשתנות בין המדבירים השונים שאותם תזמינו.

 

מתי להזמין איש מקצוע לביצוע ההדברה?

 

הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם הוא שמוטב להיות מחמירים בכל מה שנוגע להדברה. גם אם אתם רק חושדים כי יש צורך בהדברה, מוטב כי תבצעו אותה הלכה למעשה. אל תחכו למצב שבו אתם מבצעים את ההדברה רק לאחר שכבר נעקצתם או הבחנתם במזיקים. בהקשר של הדברת כיני יונים ההמלצה היא לבצע את ההדברה עם הרחקת היונים באופן מוחלט. הרחקת יונים נעשית על ידי איש מקצוע אחד, בעוד הדברת כיני היונים נעשית על ידי איש מקצוע אחר. כל יונה עשויה להביא איתה כינים, גם אם נדמה לכם כי זה לא המצב. כל מי שלוקח סיכון ימצא את עצמו בסיטואציה שבה הוא יצרך לשלם את המחיר בסופה של הדרך.

 

 

האם הדברת חרקים יעילה לכיני יונים?

 

ישנם כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי כל הדברה תהיה יעילה במקרה של הדברת כיני יונים. המציאות מלמדת אותנו כי ישנו צורך להתאים בין המזיק שאותו מדבירים לבין ההדברה עצמה. לכן ישנה חובה לבצע הדברה חדשה במקרה שוב ישנו חשד לחדירת כיני יונים אל תוך הבית.

 

כל כמה זמן צריך לבצע הדברה לכיני יונים?

 

בהקשר של זמן אין תקופה ספציפית שבה מוטב לבצע את ההדברה. ההמלצה היא לבצע את ההדברה בכל פעם שיונים מקננות בתוך הבית ועלולות לסכן אתכם. אם מדובר על משהו שקורה באופן קבוע ישנה אפשרות לבצע את ההדברה פעם אחת בשנה באופן קבוע.

 

הדברת כיני יונים
הדברת כיני יונים

 

כמה עולה לבצע הדברת כיני יונים?

 

המחיר של הדברת כיני היונים הוא לא הפרמטר העיקרי שעל פיו בוחרים מדביר. אך עדיין אנשים רבים ירצו להכיר את העלויות לפני שהם יבצעו את ההדברה. אז כמה עולה לבצע הדברה מהסוג הזה? המחיר מתחיל מ-250 ₪ ויכול להגיע עד לסכום של 300 ₪.

 

האם ההדברה מרחיקה את כיני היונים לצמיתות?

 

ההדברה של כיני היונים יעילה מאוד בכל מה שקשור לכיני היונים שנמצאים בבית בזמן ההדברה. ההדברה גם תהיה יעילה למקרה שבו יונים יגיעו לקנן בחודשים הבאים לאחר מכן. אך כעבור שנה או שנתיים האפקטיביות של ההדברה יורדת, כך שיהיה עליכם לחזור עליה פעם נוספת.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן