הדברת טרמיטים

תוכן עניינים

הטרמיטים הם ככל הנראה הסיוט הכי גדול של כולנו. בשונה ממזיקים אחרים שיכולים לעקוץ, כאן מדובר על מזיקים שמביאים איתם נזק אדיר. אם לא תתמודדו איתם במהירות, הנזק שייגרם לרכוש ולמבנה יהיה אדיר. במקרה כזה תמצאו את עצמכם מצטערים על כל דקה שבה התעלמת מסימני האזהרה. הדברת טרמיטים היא הדרך הכי אפקטיבית להתמודד עם המטרד הלא פשוט הזה. לאחר ההדברה תוכלו לראות את האור בקצה המנהרה, ולחזור לשגרה מלאה. אך לפני שאתם חושבים על חזרה לשגרה יהיה עליכם לוודא כי הטרמיטים נעלמים לצמיתות. כאן תוכלו לקבל את כל המידע החיוני לפני שמזמינים מדביר להדברה של טרמיטים. אל תיתנו למראה הקטנטן שלהם להטעות אתכם, הם יסבו נזק משמעותי שתתקשו לדמיין אותו מראש.

החשיבות של הדברת טרמיטים

 

הסיבה שחובה עליכם לבצע הדברה מקצועית של טרמיטים היא הנזק שהם עלולים להסב. הטרמיטים ניזונים מעץ יבש או לח, מה שאומר שכל מוצרי העץ בבית עלולים להיהרס. הנזק העיקרי בבית יהיה לרהיטים, לקירות ולכבלים השונים שנמצאים בכל פינה. מה שאומר שאם לא תפתרו את העניין הזה, הטרמיטים יסבו נזק שתתקשו להתמודד איתו. לא רק שיהיה עליכם לשלם על הדברת טרמיטים יהיה עליכם לשלם גם על הנזק. לא חבל? הגיע הזמן שתעשו צעד שיאפשר לכם לדעת כי המצב כולו נמצא תחת שליטה. מי שלא ידביר את הטרמיטים באופן מקצועי ימצא את עצמו מתמודד עם סיפור מורכב במיוחד. הטרמיטים ימשיכו להתפשט במבנה, מה שיביא אתכם למצב שבו אתם עוד עלולים לאבד תקווה.

 

איך הטרמיטים הגיעו לבית שלי?

 

האמת היא שזה לא ממש משנה כיצד הטרמיטים הגיעו, יהיה עליכם להדביר אותם. מה שאתם צריכים לדעת זה שהטרמיטים הם חקרים ידידותיים שנמצאים באזורים שונים בישראל. הטרמיטים לרוב חיים מתחת לקרקע, שם הם מרגישים בטוחים ומוגנים. בשלבים מסוימים הם עולים מעל לפני הקרקע כדי לאכול ולהתקיים. אם הם מוצאים מקום בטוח לשהות בו בתוך המבנה, זה בהחלט יהיה צעד מועדף עליהם. כך הם יסתתרו מפני סכנות, אך באותה נשימה הם גם יוכלו לכרסם את העץ. ישנה אפשרות כי הטרמיטים הגיעו אליכם לבית מכל מיני רהיטים שאותם הכנסתם לבית. אם אתם מכניסים רהיט משומש אליכם לבית תבחנו אותו היטב, כך שלא תהיו מודאגים.

 

הדברת טרמיטים רק על ידי מדביר מוסמך

 

כמה כבר מסובך להדביר טרמיטים? האמת היא שהדברה של טרמיטים זוהי פעולה שדורשת ידע נרחב והבנה רבה. המטרה היא לא רק להדביר אזור אחד, אלא להדביר את כל האזורים הנגועים. אם הפעולה לא תהיה פעולה יסודית, הפתרון שיושג יהיה פתרון זמני בלבד. הדברת טרמיטים היא עבודה שאמורה להיעשות רק על ידי מדביר מוסמך. מדבירים מוסמכים יבצעו את הפעולה בצורה מדויקת ואפקטיבית כך שיהיה לכם שקט. התוצאה של הפעולה תהיה כי הטרמיטים ייעלמו מהבית, ואתם מבחינתכם תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה. ללא עבודה מקצועית של מדביר מסוים כל כמה חודשים תמצאו את עצמכם חוזרים לאותה נקודה. מהיום אתם יכולים לשים סוף למטרד הטרמיטים שרק מסב לכם נזק וכאבי ראש.

הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים

אל תתמהמהו – הדבירו טרמיטים עוד היום!

 

נדמה לכם כי עם הזמן כמות הטרמיטים תרד והמצב יחזור לקדמותו? מציאות שכזאת היא לא מציאות הגיונית, האינטרס של הטרמיטים יהיה להישאר במקום שבו הם מרגישים בנוח. לא רק שהם יישארו בדיוק באותו המקום, הם ככל הנראה גם יתרבו ויגדילו את הנזק שאותו הם גורמים. אם הם מתרכזים בעיקר בקירות הבית, תוך זמן קצר הם יגיעו גם לרהיטים או לכל מיני מוצרים אחרים. מהסיבה הזאת אסור להתמהמה כאשר מדובר על התמודדות עם טרמיטים בתוך הבית. שעון החול אוזל, ואתם מהצד שלכם אמורים להחזיר את השליטה אליכם לידיים. אחרי שתבצעו הדברת טרמיטים תוכלו לדעת כי עשיתם את אשר מוטל עליכם בעניין הזה.

 

איך בוחרים חברת הדברת טרמיטים?

 

המשימה החשובה באמת תהיה למצוא חברה מקצועית להדברה של טרמיטים. הרי אם לא תזמינו אנשי מקצוע מנוסים, הפתרון יהיה פתרון זמני ולא מספק. אז מה אתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים חברה המציעה שירותי הדברה? הכנו לכם כמה דגשים חשובים שעליהם אינכם יכולים לוותר.

  • מעוניינים לבצע הדברת טרמיטים? תחפשו איש מקצוע שמתמחה בהדברה מהסוג הזה. לכל מדביר יש ת המומחיות ואת הידע שאיתו הוא יגיע אליכם לבית. כל הדברה היא סיפור אחר, כך שההתמודדות עם טרמיטים תהיה שונה מהתמודדות עם מזיקים אחרים. ברגע שתבחרו מדביר מוסמך לטרמיטים תדעו כי הפתרון נמצא מעבר לפינה.
  • הקשיבו להמלצות של לקוחות אחרים שהזמינו מדבירים שונים. הלקוחות יספרו לכם על השירות שאותו הם קיבלו, ועל שביעות הרצון שלהם. מדבירים עם המלצות רבות יהיו כאלה שכדאי מאוד לפנות אליהם. מצד שני אם למדבירים מסוימים אין המלצות, מוטב לכם לשמור מהם מרחק. כיום קל מאוד למצוא המלצות על חברות הדברה שונות.
  • הזמינות של המדביר היא קריטית להתמודדות עם המצב. הרי הדברת טרמיטים צריכה להיעשות בהקדם כדי שיהיה אפשר למנוע נזק רב למבנה ולתכולה. אם חברת ההדברה לא תהיה זמינה באופן מידיי יהיה עליכם לחפש חברה אחרת. מבחינתכם העניין של הזמינות הוא עניין שאי אפשר להתפשר עליו בשום שלב.
  • כמובן שלא תוכלו להזמין הדברת טרמיטים מבלי לבחון היטב את המחיר. לכל חברת הדברה יש את היכולת לקבוע את המחירים שאותם היא רואה לנכון. המחירים של חברת הדברה אחת יהיו שונים מהמחירים של חברות הדברה אחרות. תבחנו מראש כמה אתם תידרשו לשלם על הדברה הטרמיטים אצלכם בבית.

 

 

האם צריך לזרוק רהיטים עם פשפשים?

 

כמובן שלא! אף אחד לא ידרוש מכם לזרוק את הרהיטים שאותם כרסמו הטרמיטים. לאחר ההדברה של הבית יחד עם הרהיטים תוכלו לדעת כי כל הטרמיטים ייעלמו לגמרי. הסיבה היחידה שבגללה תרצו לזרוק את הרהיטים היא כי הם כבר לא יהיו שמישים כמו בעבר.

 

מה עושים כדי למנוע מהטרמיטים לחזור?

 

הדרך הכי טובה ויעילה למנוע מהטרמיטים לחזור היא לבצע הדברה פעם בשנה. הדברת טרמיטים לא חייבת להיעשות רק כאשר הם מגיעים אליכם לבית ומכרסמים את הקירות ואת הרהיטים. ישנה אפשרות לבצע את ההדברה כאמצעי זהירות ומניעה שיאפשר לכם ראש שקט. מעבר לכך ישנה חשיבות לשמור על רמת ניקיון גבוהה בבית.

 

כמה זה לוקח לבצע הדברת טרמיטים?

 

לכל מדביר יש את שיטת הפעולה שלו, לכן זמני ההדברה עשויים להשתנות. רוב המדבירים יבצעו את ההדברה במשך שעתיים עד ארבע שעות בסך הכל. לאחר מכן תהיה המלצה לא לחזור לבית במשך כשעתיים כדי שהוא יתאוורר. הכוונה מדויקת תוכלו לקבל מהמדביר שהזמנתם אליכם לבית.

 

כיצד לפעול אם הטרמיטים חוזרים לבית?

 

השאיפה היא כי הטרמיטים לא יחזרו אליכם לבית, אך עליכם לקחת בחשבון שזה יכול לקרות. לרוב לאחר הדברת טרמיטים תקבלו אחריות של 12-24 חודשים שמטרתה להעניק לכם שקט. אם הטרמיטים חוזרים כעבור זמן קצר, המדביר יחזור על מנת לבצע הדברה נוספת.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן