הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסף

תוכן עניינים

על איזה דג אנחנו מדברים? זוהי ככל הנראה תהיה השאלה הראשונה שתעלה לכם לראש. הרי אין לכם אקווריום בבית, ובוודאי שאינכם מגדלים דגים בשום צורה שהיא. זוהי ההזדמנות להרגיע אתכם, לא מדובר על דג כמו שאתם מדמיינים אותו. דג הכסף הוא בעצם חרק קטן שבצורה שלו נראה כמו דג קטן שיצא מן המים. למראית עין דג הכסף עשוי להיראות חמוד ומיוחד, אך בפועל הוא עלול להסב נזק רב. הוא אינו מסוכן לבריאותכם, אך הוא עלול להסב נזק רב לרכוש שנמצא בדרכו. אז מה אתם צריכים לעשות אם גיליתם את דג הכסף אצלכם בבית או בעסק? הזמינו בהקדם שירותי הדברת דג הכסף.

מהו דג הכסף?

 

הדברת דג הכסף – אחרי שהבנתם שלא מדובר על דג אמיתי, כעת בואו נסביר לכם על החרק. דג הכסף נקרא גם זנבזיף כספי למקרה שיצא לכם לשמוע את השם הזה. לחרק הזה בשונה מחרקים אחרים אין כנפיים, מה שאומר שהוא לא יכול לעוף. האורך שלו מסתכם בסנטימטר אחד, אבל אל תיתנו לגודל שלו להטעות אתכם. החרק הזה יכול לכרסם את מוצרי הטקסטיל והנייר אצלכם בבית או בעסק. איך תוכלו לזהות אותו? האמת היא שהוא נראה אחרת מכל החרקים האחרים שיצא לכם לראות אותם עד היום. בצורה שלו מזכירה דג עם קשקשים בצבע כהה, לכן לא תוכלו לטעות באמת. אם ראיתם חרק שמזכיר לכם דג רוב הסיכויים שמדובר על דג הכסף.

 

הדברת דג הכסף על ידי מדביר מוסמך

 

קיימות כל מיני שיטות שונות שאמורות לסייע לכם להיפטר מדג הכסף. אך לא בטוח שהשיטות שאותן תנסו אכן יהיו יעילות כמו שהן מתיימרות להיות. אז מה אתם צריכים לעשות? הפתרון המומלץ שלנו אליכם הוא להזמין הדברה מקצועית של דג הכסף. הדברת דג הכסף היא הדברה שמותאם לחרק הספציפי הזה, כמו שאתם מבינים הוא מיוחד. לא מדובר על חרק שנמצא בכל פינה עם זאת הוא עשוי להוות מטרד רציני. כל עוד תזמינו מדביר מוסמך תוכלו להיות בטוחים כי בקרוב מאוד תראו את האור בקצה המנהרה. אם תחליטו לקחת את השליטה לידיים שלכם התוצאות יהיו רחוקות ממה שרציתם. הדברה מקצועית תביא איתה את היכולת להעלים את המדביר רק שהפעם לצמיתות.

 

איך מונעים מדג הכסף להגיע אליכם?

 

אל תחשבו כי בגלל שמדובר על חרק יחסית נדיר הוא לא יפתיע אתכם. המציאות מוכיחה לנו כי דווקא מי שחושב שהוא לא יתמודד איתו מופתע לגלות אותו אצלו בבית. עם זאת יש כמה דרכים שיאפשרו לכם למנוע מדג הכסף להגיע אליכם לבית או לעסק. ראשית יהיה עליכם לשמור על הניקיון של הבית או העסק. הטיפ הזה יהיה חשוב במקרה שבו תרצו להרחיק כל חרק שהוא, גם את דג הכסף. מעבר לכך יהיה עליכם לאטום את החריצים שמהם עשויים להיכנס חרקים את תוך המבנה. במקרה שבו אתם נוטים להשאיר קרטונים או קופסאות פתוחות – אל תעשו זאת. הרי החרקים, בניהם גם דג הכסף יחפשו מקום בטוח שבו הם יוכלו לשהות.

 

הדברת דג הכסף
הדברת דג הכסף

במה שונה הדברת דג הכסף מהדברה רגילה?

 

למראית עין יכול להיות שתחשבו כי הדברת דג הכסף תהיה זהה לכל הדברה אחרת. בדיוק מהסיבה הזאת אנו מציעים לכם להעביר את האחריות למדביר מוסמך שיבצע את העבודה. הרי מדבירים מנוסים יודעים בדיוק מה לעשות כדי למנוע מצב שבו החרקים ישלטו על הבית שלכם. יש כמה פרמטרים שבהם הדברת זנבזיף כספי תהיה שונה מהדברת חרקים אחרים. ראשית חומר ההדברה יהיה שונה, ישנו רצון לדעת כי ההדברה תספק את התוצאות הרצויות. עניין נוסף הוא טכניקת ההדברה שאמורה להיות מותאם לחרק שאותו רוצים להדביר. צריך לדעת כיצד להתחקות אחרי החרק הזה כדי לבצע ריסוס שיהיה אפקטיבי. ריסוס שימנע ממנו לחזור אליכם לבית מבלי שתהיו ערוכים לכך.

 

מה עושים לפני שמתבצעת ההדברה?

 

לפני שמתבצעת ההדברה יהיה עליכם לוודא כי המצב לא יוצא משליטה. תרצו לראות כי הבית עצמו לא מתמלא בחרקים, מציאות שלא תוכלו להשלים איתה. מהסיבה הזאת ההמלצה שלנו אליכם היא להזמין את המדביר מוקדם ככל האפשר. אם המדביר יגיע בהקדם הוא יתפוס את המצב עוד לפני ההחמרה שלו. דבר נוסף שיהיה עליכם לעשות זה לכסות את כל החפצים בבית באזורים שבהם מתבצע הריסוס. כך הרהיטים לא יספחו לתוכם את חומרי הריסוס, דבר שהוא לא מומלץ בכלל. תזכרו כי ההדברה עצמה לוקחת כמה שעות לכן תצטרכו לדאוג לסידור מחוץ לבית. קחו לעצמכם כמה שעות טובות עד שתחזרו לבית כדי שלא תחזרו לבית שעדיין מלא בחומרי ריסוס. המדביר אמור להנחות אתכם מה נכון לעשות עוד לפני שאתם מגיעים לבית מהסידור שבו הייתם.

 

מחירון הדברת דג הכסף – כמה זה עולה?

 

לכל מדביר יהיה את תג המחיר שלו כאשר זה נוגע לעלויות שירותי הדברה. אין מחיר ספציפי שאמור להיות המחיר הקבוע שעל פיו קובעים המדבירים את המחיר שלהם. אז כמה בדרך כלל משלמים על הדברת דג הכסף? המחיר יכול להתחיל מ-300 ש"ח במקרה של הדברה פשוטה של בית קטן יחסית. במקרים אחרים המחיר יכול להגיע גם ל-600 ש"ח במקרה של הדברה בבית גדול. אנו מציעים לכם לקבל הצעת מחיר מסודרת מהמדביר טרם ביצוע ההדברה. בלי קשר תזכרו כי הנזק שאותו עושה דף הכסף הוא נזק שיעלה לכם כסף. משתלם לכם להזמין מדביר מקצועי שיפתור את הבעיה וימנע מאותו חרק לעשות לכם צרות. יש כאלה שישלמו כל סכום בשביל למנוע כניסה על חרקים אליהם לבית.

 

 

האם חובה לבצע הדברת דג הכסף?

 

הבחירה האם לבצע הדברה מקצועית או שלא היא בחירה שלכם בלבד. אף אחד לא יחייב אתכם לבצע הדברה מקצועית על ידי מדביר מוסמך. עם זאת רוב האנשים מעדיפים להזמין מדביר כדי לדעת שהמזיקים לא יחזרו שוב בעתיד הקרוב.

 

למשך כמה זמן יש אחריות על ההדברה?

 

כמו כל שירות שאתם מקבלים, גם במקרה כזה מגיעה לכם אחריות על העבודה. האחריות נעה בין 12 חודשים עד 24 חודשים, בהתאם למדיניות של המדביר. מדבירים מנוסים הם מדבירים שמעניקים אחריות ארוכה שתספק שקט ללקוחות שהזמינו אותם. הלקוח ירצה לדעת כי הוא לא יתמודד עם דג הכסף בעתיד.

 

כמה זמן יכולה להחזיק ההדברה עצמה?

 

הדברת דג הכסף על ידי מדביר מוסמך, היא עשויה להחזיק שנים ארוכות. חומרי ההדברה הם חומרים חזקים במיוחד, כאלה שההשפעה שלהם לא פגה כעבור זמן מה. עם זאת כל שנה חשוב לחדש את ההדברה כדי למנוע היחלשות שלה דבר שימשוך את המזיקים מחדש.

 

למה כדאי שלא לבצע את ההדברה באופן עצמאי?

 

בכל מיני חנויות שונות תוכלו למצוא חומרי ריסוס להדברת מזיקים שונים. עם זאת הדברת דג הכסף תדרוש מכם להשתמש בחומרי הדברה שונים שלא קיימים בכל חנות. מדביר מוסמך, ידע היכן לבצע את ההדברה כך שהיא תימנע מהחרקים להגיע בעתיד.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן