הדברת ג׳וקים

תוכן עניינים

נכנסתם לבית, ולהפתעתכם גיליתם כי ג'וק באחת מפינות הבית? ככל הנראה מסתתרים להם עוד ג'וקים שונים בכל מיני אזורים אחרים בבית. מה אתם עושים על מנת לפתור את הבעיה בצורה הכי טובה שיש? קודם כל נרגעים כי זה אף פעם לא נעים לראות ג'וקים בתוך הבית. לאחר מכן יהיה עליכם לחשוב על פתרון שיאפשר לכם להחזיר את המושכות לידיים שלכם. מה אתם עושים כאשר ג'וקים נמצאים בכל מיני פינות בבית? מזמינים מדביר מוסמך שיבצע הדברה מקצועית בכל מיני אזורים שונים בבית. אותו מדביר ידאג להגיע לפינות נסתרות, כאלה שאפילו אתם לא חשבתם להגיע אליהם. זוהי הסיבה שבגללה לא מבצעים את העבודה באופן עצמאי, פונים לאיש מקצוע שיבצע אותה עבורכם.

מה ההבדל בין ריסוס לבין הדברת ג'וקים?

 

הדברת ג׳וקים, ישנה נטייה לחשוב כי ריסוס והדברה זה בדיוק אותו הדבר, אך המציאות מראה מציאות אחרת. את הריסוס תוכלו לבצע באופן עצמאי, בעוד הדברה נעשית על ידי איש מקצוע מיומן. ריסוס הוא פתרון נקודתי במצב שבו אתם מגלים ג'וק באזור ספציפי בתוך הבית. הדברה היא עניין יותר רציני, לרוב היא נעשית עם ציוד מתקדם שבאמצעותו משלימים אותה. ללא ציוד הדברה מתאים לא יהיה אפשר להדביר את הבית בדיוק ברמה הנדרשת. הריסוס באופן כללי הרבה פחות אפקטיבי במקרה שבו מתגלים כמות גדולה של ג'וקים. אם אתם רוצים לשים סוף למטרד אין מנוס מאשר לבצע הדברת ג'וקים על ידי מדביר עם ניסיון עשיר.

 

מהם הפלוסים של הדברת ג׳וקים מקצועית?

 

כל מי שכבר ביצע הדברת ג'וקים בעבר מבין עד כמה היא יעילה בהשוואה לפתרונות אחרים. אין דבר יותר מגעיל מאשר לדמיין ג'וקים מסתובבים בתוך הבית, לעיתים מתחת לרגליים שלכם. לאחר הדברה תוכלו להיות בטוחים כי המטרד נעלם כלא היה, ואתם מבחינתכם יכולים לחזור לשגרה. אם לא תיקחו את העניינים בצורה רצינית תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו המטרד יחזור על עצמו. לא רק שלא תעלימו את הג'וקים מהבית, הם עלולים להתרבות מבלי שתהיה לכם שליטה עליהם. פלוס נוסף של הדברה הוא שהיא תהיה יעילה לתקופה ארוכה בהשוואה לפתרונות זמניים שונים. כאן תוכלו לקבל כמה חודשים טובים של שקט מבלי שתצטרכו להתמודד שוב עם ג'וקים. מציאות שכל אחד ירצה להימצא בה בהשוואה למציאות הנוכחית.

 

האם הדברת ג׳וקים יעילה לכל סוגי הג'וקים?

 

עד היום לא יצא לראות ג'וקים שעמידים לחומרי הדברה חזקים באיכות גבוהה. מה שאומר שאם אתם תבצעו את ההדברה על ידי איש מקצוע מנוסה לא צריכה להיות בעיה. הוא יביא אתכם בדיוק למקום שבו אתם רוצים להיות בהקשר של הימצאות התיקנים בבית. כמובן שכדי להפוך את ההדברה ליעילה יש צורך להבין בדיוק מול איזה מזיק מתמודדים. לעיתים אתם תחשבו כי מדובר על ג'וק, אך למען האמת מדובר על חרק אחר לגמרי. אחרי שהמדביר יבין עם איזה חרק הוא מתמודד הוא יבחר את הדרך הנכונה לביצוע ההדברה. מהסיבה הזאת לא מתפשרים על האיכות של איש המקצוע שאותו מזמינים לטובת ביצוע הדברת ג'וקים.

 

מתי הכי כדאי לבצע הדברת ג'וקים?

 

ברגע שאתם מבחינים בג'וקים מסתובבים לכם בבית מוטב מיד להזמין את המדביר. כל יום שעובר עלול רק להחמיר את המציאות שאיתה אתם מתמודדים נכון לעכשיו. עם זאת לפני שמתחיל הקיץ מוטב לבצע הדברה יסודית כדי למנוע מצב שבו יצאו תיקנים ממקומות מסתורים. לרוב החום של הקיץ הוא זה שמושך את הג'וקים החוצה מהמקומות שבהם הם מתחבאים. לעומת זאת חודשי החורף ידועים בתור חודשים שבהם כמות הג'וקים נמוכה בהרבה. עם זאת אף אחד לא יכול להגיד בצורה חד משמעית כי בחורף לא יצאו ג'וקים בכלל. יכול להיות שגם בחודשי החורף תבחינו בכל מיני ג'וקים שמסתובבים בפינות שונות בבית. קחו את הזמן כדי להדביר אותם בצורה יעילה על ידי איש מקצוע שיודע את העבודה.

 

מהם הסיכונים של הדברת ג׳וקים באופן עצמאי?

 

כל אחד יכול ללכת לחנות כזאת או אחרת ולרכוש ממנה תכשירי הדברה שונים להדברת ג'וקים. אז למה בכל זאת אתם צריכים להזמין איש מקצוע שיבצע את המשימה? זוהי שאלה שהרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם. קודם כל אין סיבה שתעשו משימה שאינכם מבינים בה כמו שצריך. כמו שאף אחד לא יבצע את העבודה שלכם, כך אין סיבה שתעשו את העבודה של המדביר. מעבר לכך כי עם המדביר תוכלו לקבל אחריות שתספק לכם שקט לזמן רב בכל מה שנוגע להופעת ג'וקים בבית. אם תחליטו לקחת את המושכות לידיים שלכם, אף אחד לא יתחייב לכם לתוצאה הרצויה. יכול להיות כי אתם תקבלו תוצאה שתהיה רחוקה מהתוצאה שאותה תרצו להשיג לאחר ההדברה.

 

האם צריך להוציא את הילדים מהבית לאחר ההדברה?

 

בעבר הדברת ג'וקים הייתה עניין מסוכן, כזה שהיו נמנעים מלבצע אותו. עם השנים חומרי ההדברה הפכו להיות פחות מסוכנים, וכיום הם כמעט ולא מסוכנים בכלל. זה נכון שהם מחסלים את הג'וקים, אך הם לא אמורים לפגוע בבני אדם או בבעלי חיים אחרים. מה שכן מומלץ לעשות זה לחזור לבית כעבור כמה שעות אחרי שאווררתם אותו היטב. אם הבית התאוורר במשך כמה שעות, כל הסכנה של חומרי ההדברה כבר לא קיימת. אתם מבחינתכם תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם מקבלים את מבוקשכם. יש לכם חששות בנוגע להדברה הספציפית שאותה אתם מבצעים? תוכלו להתייעץ עם המדביר שמבצע את ההדברה. הוא ישמח לתת לכם תשובה לכל שאלה שמעסיקה אתכם בהקשר הזה.

 

הדברת ג׳וקים
הדברת ג׳וקים

 

כמה עולה לעשות הדברת ג'וקים באמצעות מדביר?

 

המחירים הם לא אחידים, ומשתנים בין המדבירים השונים בהתאם לפרמטרים כאלה ואחרים. אנו מציעים לכם לקבל הצעת מחיר ממספר מדבירים כדי לבחור את ההצעה הכי משתלמת. עם זאת המחירים לרוב מתחילים מ-300 ₪ ויכולים להגיע עד 600 ₪, לעיתים נדירות הם עולים מעבר לכך.

 

עד כמה אחוזי ההצלחה של ההדברה גבוהים?

 

אפשר להגיד בפה מלא כי אחוזי ההצלחה של ההדברה יהיו גבוהים כל עוד תבחרו את האיש הנכון. האיש הנכון הוא האדם שאמור לבצע את ההדברה אצלכם בבית בצורה מקצועית. אנו מדברים על כמעט 100 אחוזי הצלחה שאמורים להקנות לכם שקט רב בנוגע לנושא הזה.

 

מחיר זול להדברה עדיף על פני מחיר גבוה?

 

ישנה נטייה לחשוב כי את המדביר בוחרים בראש ובראשונה על סמך הצעת המחיר. זה נכון שהמחיר של הדברת ג'וקים הוא חשוב, עם זאת לא מדובר על העניין הכי חשוב שיש. שווה לכם להזמין מדביר קצת יקר, אך כזה שיבטיח לכם פתרון מלא למטרד הג'וקים.

 

תוך כמה זמן הג'וקים אמורים להיעלם מהבית?

 

חשוב להגיד כי הג'וקים לא נעלמים, הם מתים כתוצאה מהמגע בחומרי ההדברה השונים. האפקטיביות של ההדברה באה לידיי ביטוי בדקה הראשונה שבה מבצעים אותה. מה שאומר שתוכלו להשיג שקט מג'וקים כבר מיד עם סיום ההדברה אצלכם בבית.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן