הדברת גני משחקים

הדברת גני משחקים

תוכן עניינים

גני משחקים הם המקום האידיאלי להעביר בו את שעות אחר הצהריים יחד עם הילדים. אך מה קורה כאשר גן המשחקים הופך להיות לא בטיחותי? ככל הנראה תחשבו פעמיים לפני שתביאו אליו את ילדכם. באותה מידה יהיה עליכם לדאוג שלא להביא את ילדכם לגן משחקים שיש בו מזיקים. גם מזיקים שנראים ידידותיים עשויים להיות כאלה שיפגעו בילדכם במידה מסוימת. כל עקיצה של מזיק יכולה להיות לא נעימה, לכן מוטב להימנע ממנה מראש. בו בזמן אף אחד לא מצפה מגני המשחקים להיות סגורים עד שהמזיקים יעזבו אותם. מה שיהיה אפשר לעשות זה להדביר את השטח של גן המשחקים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה. הדברת גני משחקים היא האפשרות האולטימטיבית להעלים את המזיקים לצמיתות מהמקום. לאחר מכן הילדים יוכלו לחזור לשחק בגן המשחקים בהנאה רבה מבלי להיות מודאגים. אתם ההורים מבחינתכם תוכלו לתת לילדכם לשחק בגן מבלי לחשוב פעמיים.

כללים חשובים להדברת גני משחקים

 

הדברת גני משחקים, יש כמה כללים חשובים שאמורים לגרום להדברה כולה להיות מוצלחת. מבלי ליישם את הכללים האלה בזמן ההדברה יהיה קשה מאוד להשיג את התוצאה הרצויה. עבדתם כל כך קשה על מנת להדביר את גן המשחקים, חובה שהכללים האלה יילקחו בחשבון. אם המדביר לא מיישם את הכללים האלה תוכלו לציין זאת בפניו טרם תחילת ההדברה.

  • כדי לבצע הדברת גני משחקים יש צורך לנטר בצורה מדויקת את סוגי המזיקים. הרי המזיקים שמגיעים לגני המשחקים הם רבים, יכולים להיות מסוגים שונים. מדביר מיומן הוא כזה שידע להתאים את ההדברה לסוג המזיקים שבהם הוא נתקל.
  • המטרה תהיה לבצע הדברה ירוקה בגני משחקים כדי למנוע סכנה. עם זאת בחלק מהמקרים הדברה ירוקה לא תשיג את התוצאות הרצויות. הדברה רעילה תהיה מפלט אחרון, רק במקרה שבו לא תהיה אפשרות לבחור באפשרות אחרת.
  • ההדברה עצמה נעשית בריחוק מכל המתקנים השונים שנמצאים בגן המשחקים. במקרה של קרבה לאחד המתקנים ישנה חשיבות לכסות אותו למניעת הגעת חומרי ההדברה אליו. ההדברה נעשית תוך נקיטת משנה זהירות לכל אורך הדרך.
  • על מנת להעלים את המטרד ישנו צורך לטפל בבעיה מהבסיס שלה. ההדברה נעשית תוך איתור מקור המזיקים, מבלי שהוא יחזור בעתיד. כך יהיה אפשר לדעת כי הילדים יכולים לחזור לשחק בגן המשחקים ללא בעיות שונות.
  • כל הדברה בגן משחקים נעשית רק לאחר קבלת אישור מהגורם המוסמך. אחרי קבלת האישור ישנה אפשרות להדביר את המטרד ולמנוע ממנו להמשיך להוות איום. עד שאין אישור סופי לא תהיה אפשרות לבצע את ההדברה.

 

מתי בדרך כלל מבצעים הדברת גני משחקים?

 

הרצון יהיה לבצע את ההדברה בתקופות שבהן הילדים לא נמצאים בגני המשחקים. ההדברה יכולה להיעשות בשעות הערב, כאשר כמות הילדים במקום מועטה. ישנה אפשרות אחרת לבצע את ההדברה בסופ"ש כאשר הילדים נמצאים בבתיהם. בו בזמן ישנה חשיבות לשים במקום שילוט המעיד על כך שבוצעה הדברה באותו מקום. אם המדביר לא מתקין את השילוט המתאים הוא מתרשל בביצוע העבודה שהוא אמור לעשות. אחרי התקנת השילוט כל מי שמגיע לגן המשחקים מודע לעובדה כי בוצע ריסוס באותו מקום. כך ההורים יוכלו להחליט האם להשאיר את הילדים בגן המשחקים או שלא. בו בזמן חייב להיות פירוט מלא על חומרי ההדברה שבהם נעשה שימוש. זוהי הדרך לפעול בשקיפות מלאה מול כל מי שמגיע לגן המשחקים בכל שלב שהוא.

 

למה כדאי לבצע הדברה ירוקה בגני משחקים?

 

הדברה ירוקה היא הדברה שנעשית תוך שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה. הרצון לשמור על כדור הארץ הוא אחד מהרצונות שמנחים את המדביר שמשתמש בחומרי ההדברה האלה. אך בו בזמן ישנה חשיבות לדאוג לבריאותם של הילדים ושל הוריהם שפוקדים את גני המשחקים. הדברה ירוקה היא הדברה פחות קטלנית בהשוואה לסוגי הדברות אחרות. עבור המזיקים ההדברה הזאת היא הדברה קטלנית בדיוק באותה המידה. עבורנו בני האדם ההדברה הזאת לא מהווה סיכון, כך שיהיה אפשר לפקוד את גן המשחקים כרגיל. הדברת גני משחקים שהיא הדברה ירוקה תוריד את מפלס הלחץ. לא תמצאו את עצמכם במציאות שבה הסכנה תהיה מוחשית.

 

מתי מבצעים הדברת גני משחקים באמצע שבוע?

 

כמו שאמרנו ישנה חשיבות לבצע את ההדברה בסופי שבוע כדי למנוע סכנה לילדים. גם אם חומרי ההדברה לא מזיקים, לא לוקחים סיכונים כאשר זה נוגע לעניין הזה. הדברת גני משחקים באמצע שבוע או בשעות היום נעשית רק במקרי קיצון. במקרים חריגים שבהם חובה להגיב במהירות כדי למנוע פגיעה של הילדים מאותם מזיקים. לא כל המזיקים שנמצאים בגני המשחקים הם מזיקים נחמדים שיהיה אפשר לחיות איתם בשלום. במקרה של סכנה מסוימת מוטב לבצע את ההדברה, אך בו בזמן גם לסגור את גן המשחקים. אחרי שהמקום יחזור להיות בטיחותי, יהיה אפשר לפתוח אותו עבור הילדים. רק שהפעם לא אמורות להיות חששות בנוגע להימצאות מזיקים מסוכנים במקום.

 

מי אחראי לבצע הדברה של גני משחקים?

 

כל עוד מדובר על גן משחקים שנמצא ברשות עירונית מסוימת היא זאת שאחראית עליו. גם בהקשר של ביצוע הדברה או כל פעולה אחרת שאותה צריך לבצע. אם מדובר על גן משחקים שנמצא במקום פרטי, האחריות לבצע ריסוס מוטלת על מי שהמקום בבעלותו. ההתייחסות לגן המשחקים בבית פרטי צריכה להיות זהה כמו לבית עצמו. כך שאם אתם צריכים לבצע הדברה מוטב שתבחנו מי אחראי לבצע אותה. אל תצפו כי אנשים אחרים יבצעו את ההדברה בזמן שאתם אחראים לעשות אותה. לעיתים מוטב להגדיל ראש כדי למנוע מצב שבו המצב כולו יצא מכלל שליטה.

 

הדברת גני משחקים
הדברת גני משחקים

 

איך מבצעים הדברה בגן משחקים?

 

פעולת ההדברה של גני משחקים תהיה זהה לפעולת ההדברה של מקומות אחרים. מה שמשתנה זה ההתייחסות למקום מכיוון שמדובר על שטח פתוח שהגישה אליו חופשית. חובה להיות עם האצבע על הדופק כדי למנוע התקרבות של אנשים שעלולים להיחשף לסכנה.

 

אחרי כמה זמן הילדים יכולים לחזור לגן המשחקים?

 

הילדים יכולים לחזור לשחק בגן המשחקים כעבור כמה שעות ממועד ההדברה. מדובר על שטח פתוח לכן הפיזור של חומרי ההדברה יהיה מיטבי. עם זאת מוטב לחכות כמה שעות כדי למנוע חשיפה מיותרת לחומרי הדברה מכל סוג. תמיד חובה לשאול את המדביר ולקבל ממנו הנחיות מסודרות.

 

האם כדאי לבצע הדברה בגן משחקים?

 

הדברה היא לא רשות, מדובר על חובה שלכם כלפי מי שאמור להגיע למקום. כמו שאתם דואגים שהמתקנים במקום יהיו בטיחותיים, כך יהיה עליכם לוודא כי המזיקים לא נמצאים בכל פינה. מזיקים עלולים להיות מאוד מסוכנים, הרבה יותר מחומרי ההדברה שבהם משתמשים כדי להרחיק את המזיקים מהמקום.

 

מי מוסמך לבצע הדברה של גן משחקים?

 

מעוניינים לבצע הדברת גני משחקים? מוטב כי תחפשו איש מקצוע שמנוסה בתחום. ישנן חברות הדברה ספציפיות שמתעסקות עם הדברה של גני משחקים וכל מיני מקומות רגישים אחרים. מוטב כי תפנו אליהן כי הן אלה שידעו מה לעשות כדי שהתוצאה תהיה לשביעות רצונכם.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן