הדברת גינות כלבים

הדברת גינות כלבים

תוכן עניינים

בשנים האחרונות מרבית בעלי הכלבים מוציאים אותם לגינות כלבים. מדובר על גינה סגורה שבה נמצאים כלבים מכל הסוגים שנותנים להם לשחק אחד עם השני. היתרון של גינת כלבים היא שניתן למצוא בה אבזור מתקדם שמקל על בעלי כלבים רבים. אך עדיין לגינה מהסוג הזה יכולות להיות מגבלות שונות שימנעו מכם להוציא ממנה את המקסימום. אחת מהבעיות הכי נפוצות היא שבכל גינת כלבים ניתן למצוא כמות גדולה של מזיקים. הדברת גינות כלבים היא דרך לפתור את הבעיה הזאת, ולאפשר לבעלי הכלבים לשחרר את כלביהם בחופשיות. אם גינת הכלבים לא תהיה נקייה ונעימה יהיה מאוד קשה להרגיש בה בחופשיות כמו שבעלי הכלבים רוצים. הרי אף אחד לא ישחרר את הכלב שלו בכל גינה מבלי שתהיה לכך הצדקה אמיתית. יש לכם שאלות לגבי הדברה של גינות כלבים? הכנו לכם את המדריך הבא.

מה הקשר של מזיקים לגינות כלבים?

 

הדברת גינות כלבים, מזיקים לא צריכים הרבה על מנת להגיע למקום מסוים על פני מקומות אחרים. מה שהמזיקים מחפשים זה מקום שבו הם יצליחו להסתתר, ובו בזמן גם לאכול אוכל מסוים. חלק נכבד מהמזיקים ניזון מהצואה של הכלבים, דבר שניתן למצוא כמותו בשפע בכל גינת כלבים. זוהי הסיבה שבגללה בכל גינת כלבים יהיה ניתן למצוא מזיקים. באילו גינות כלבים לא תמצאו מזיקים? בגינות כלבים שאותן דואגים להדביר. הדברת גינות כלבים היא הדברה שכל תכליתה יהיה להעלים את המטרד. אין סיבה שתביאו את עצמכם למצב שבו בתור בעלי כלבים תצטרכו לחשוש. גינת הכלבים הוקמה כדי שתרגישו בנוח לשחרר בה את הכלבים מבלי לחשוב פעמיים.

 

הדברת גינות כלבים – מה הקושי?

 

הקושי העיקרי בהדברת גינת כלבים היא שמדובר על שטח שנמצא באוויר הפתוח. ההדברה חייבת להיעשות בצורה כזאת שהיא תיתן את אותותיה בצורה הכי משמעותית. בו בזמן חשוב להבין כי בגינת כלבים יכולים להופיע כלבים כל הזמן יחד עם הבעלים שלהם. אין שעה ספציפית שבה יהיו יותר כלבים בהשוואה לשעות אחרות במהלך היום. בכל גינת כלבים המציאות היא אחרת, ובכל פעם תמצאו את עצמכם רואים משהו אחר. כך שקשה למצוא את הטיימינג הנכון לבצע בו את ההדברה מבלי שהוא יביא איתו בעיות. אם חשבתם כי הדברה של גינת כלבים זה משחק ילדים ככל הנראה לא ניסיתם לעשות זאת. בעלי כלבים באופן עצמאי לא יכולים להדביר את הגינה שאותה הם מבקרים. ישנו צורך לפנות לאיש הנכון שיבצע את המשימה בצורה הכי טובה.

 

כיצד נמדדת ההצלחה של ההדברה?

 

הסירו דאגה מליבכם יהיה קל לראות אם הדברה מסוימת הצליחה או שלא. הדברת גינות כלבים מוצלחת תהיה הדברה שנעשית על ידי איש מקצוע. המידה הכי טובה להצלחה תהיה בהעלמות של כל המזיקים מאותה גינת כלבים. אם בעבר הייתם רואים מזיקים בכל פינה, כעת תראו את גינת הכלבים יחסית נקייה ממזיקים. זוהי הדרך הכי אפקטיבית לראות כי ההדברה הצליחה בדיוק כפי שהיא הייתה אמורה להצליח. כמובן שתוכלו לקבל כל מיני השערות שונות לגבי הצלחת ההדברה מבעלי כלבים. מבחינתכם המהלך הכי נבון יהיה לבחור בחברת הדברות עם רזומה עשיר בתחום. כזאת שאתם יודעים שהיא תעשה את העבודה על פי כל הכללים הרצויים. במקרה כזה סיכויי ההצלחה של ההדברה יהיו גבוהים במיוחד.

 

האם הדברת גינות כלבים מסוכנת עבורם?

 

כמובן שההתייחסות לגינת כלבים תהיה שונה מההתייחסות לבית פרטי או לכל מקום אחר. מי שיבצע את ההדברה יבין כי במקום מסתובבים באופן קבוע כלבים מכל מיני סוגים. עם זאת אי אפשר לבצע הדברה מבלי להשתמש בחומרי הדברה שונים שצריכים לעשות את העבודה. אז מה הפתרון במקרה הספציפי הזה? הפתרון במקרה הזה יהיה לסגור את גינת הכלבים למספר שעות. כל זמן שבו מתבצעת ההדברה גינת הכלבים תהיה סגורה. יהיה אפשר לקחת משנה זהירות ולסגור אותה כמה שעות לאחר סיום ההדברה עצמה. הדרך הזאת תאפשר להביא את עצמכם למצב שבו ההדברה תשיג את התוצאות הרצויות. בו בזמן היא לא תסכן את הכלבים שמסתובבים בה בצורה חופשית.

 

מהם אחוזי ההצלחה של ההדברה?

 

קשה לתת אומדן מדויק להצלחת ההדברה כי כל מקרה נשקל לגופו. אך עדיין אפשר לראות כי אחוזי ההצלחה של הדברת גינות כלבים הם יחסית גבוהים. כל עוד העבודה נעשית על ידי האיש הנכון שמבצע אותה על פי כל הסטנדרטים החשובים. הוא יבדוק את הגינה לפני ביצוע ההדברה, ויבצע את הפעולות השונות על פי כל הכללים. אם ההדברה נעשית על ידי איש מקצוע שלא מכיר את התחום התוצאות יהיו בהתאם. אתם מבחינתכם לא יכולים להשאיר סיכוי למצב שבו המדבירים נשארים בשטח גינת הכלבים כי הסכנות הן רבות. תפנו מראש רק לחברה שאתם סומכים עליה בעיניים עצומות שהיא תביא אתכם למקום הרצוי. למציאות שבה המזיקים כבר לא יטרידו אתכם כמו שהם הטרידו אתכם פעם.

 

מדוע חשוב להדביר גינות כלבים?

 

המזיקים שיכולים להיראות חמודים על פניו עלולים לסכן את הכלבים ואת בעלי החיים האחרים שנכנסים לגינה. לכן חובה לבצע את ההדברה על מנת להחזיר את השליטה אלינו. כל עוד המזיקים נמצאים בתוך הגינה המציאות עשויה להיות מסובכת ממה שאתם מכירים. הכלבים עשויים לקבל כל מיני מחלות שונות כתוצאה מהימצאות המזיקים בגינה. האינטרס של כל מי שנוגע בדבר יהיה לשמור על בריאות הכלבים בראש ובראשונה. כן ההדברה חייבת להיעשות בצורה הנכונה כדי למנוע סכנה לכלבים כתוצאה מהימצאות המזיקים. הזמינו עוד היום הדברה לגינות הכלבים הציבוריות שנמצאים בהם כלבים רבים.

הדברת גינות כלבים
הדברת גינות כלבים

 

איך מדבירים גינת כלבים ציבורית?

 

אופן ביצוע הדברת גינות כלבים משתנה בהתאם לניסיון של המדביר. המטרה היא לבצע את ההדברה בצורה כזאת שלא תשאיר סימני שאלה. ההדברה נעשית עם חומרי הדברה ייעודיים שמתאימים לסוג המזיק שמולו מתמודדים. הכי חשוב זה שלא תמצאו את עצמכם חוזרים שוב לאותה הנקודה.

 

מי אחראי להדביר את גינות הכלבים?

 

זוהי שאלה שחוזרת על עצמה לא פעם, ומהסיבה הזאת לא מדבירים גינות כלבים רבות. הדברת גינות כלבים נעשית באחריות מי שבשטחו נמצאת גינת הכלבים שאותה פוקדים כלבים בקביעות. לרוב מדובר על אחריות של עיריות או כל מיני מועצות עירוניות שונות שאמורות לבצע את הפעולה.

 

איך בוחרים חברת הדברת גינות כלבים?

 

תבחרו רק חברה שיש לה המלצות וכזאת שמציגה תוצאות מוכחות בהדברה מהסוג הזה. כמו שאמרנו הדברה של גינת כלבים תהיה שונה בהשוואה להדברה של כל מיני מקומות אחרים. מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא כי בחרתם את האיש הנכון שיגיע גם בזמן הנכון.

 

מהי התדירות להדברת גינת כלבים ציבורית?

 

בשונה ממקומות אחרים, גינות כלבים חשוב להדביר אחת לכמה חודשים. הצואה של הכלבים ביחד עם דברים אחרים עשויה למשוך למקום מזיקים רבים בתדירות גבוהה. הדברת גינות כלבים באופן קבוע תימנע מציאות שבה יופיעו כל הזמן מזיקים חדשים. כמובן שאם רואים כמות גדולה של מזיקים כאלה ואחרים חובה להזמין מדביר עם ידע בתחום.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן