הדברת בתי מלון

הדברת בתי מלון

תוכן עניינים

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפשר כדי לשמור על סטנדרט אירוח גבוה. עם זאת חוסר תשומת לב קטן עלול להוביל למציאות שונה מהמציאות שאותה תיארתם לעצמכם. מה הדבר האחרון שהאורחים ירצו למצוא בחדר בבית המלון? התשובה היא כמובן מזיקים. זה לא משנה אם מדובר על ג'וק, עכבר, פשפשים או כל מזיק אחר שיכול לעלות לכם לראש. הימצאות של מזיקים בתוך בית המלון עשויה לפגוע בתדמית שלו באופן ניכר. הדברת בתי מלון היא קריטית לכל אותם אלה שרוצים לשמור על מוניטין גבוה. ההדברה תאפשר להרחיק את המזיקים מהמקום, ובו בזמן גם תאפשר לכם להתעסק בדברים החשובים. אין דבר יותר מבאס מאשר לדעת כי התדמית של בית המלון נפגעה בצורה אנושה.

האם כל בית מלון צריך לעבור הדברה?

 

הדברת בתי מלון, התשובה היא חיובית, מרבית בתי המלון בישראל אמורים לעבור הדברה. הסיבה לכך היא שבכל בית מלון יכולים להצטבר מזיקים שונים, כאלה שמחפשים מקום בטוח לשהות בו. דווקא בגלל שבית המלון הוא מקום גדול יחסית, הם יוכלו למצוא מקומות מסתור רבים. אך בלילות כאשר מחשיך אותם מזיקים עלולים לעלות לחדריהם של האורחים. על ידי הדברת בתי מלון תוכלו למנוע מהמצב הזה לקרות בבית המלון שלכם. גם אם אתם שומרים על היגיינה וניקיון ברמה הכי גבוהה, זה לא אומר הרבה. תמיד חובה להיות עם האצבע על הדופק בכל מה שנוגע להימצאות מזיקים בתוך בית המלון. הרי ביקורת אחת קטנה של אחד האורחים עשויה לפגוע בתדמית באופן גדול.

 

מדוע מזיקים נמשכים לבתי מלון?

 

ראשית נגיד כי בנוסף לאופציה של הדברת בתי מלון ישנה אפשרות להדביר גם בתי עסק אחרים. אך מה גורם למזיקים להופיע בתדירות גבוהה בבתי מלון? התחלופה המרובה של האורחים היא זאת שעשויה לגרום למזיקים להופיע בסבירות מרבית. הרי המזיקים יכולים להסתתר בתוך החפצים האישיים של האורחים. מעבר לכך המתקנים השונים בבית המלון עשויים למשוך מזיקים מכל מיני סוגים שונים. אז מה אתם אמורים לעשות כדי למנוע מהמצב לצאת משליטה? בסך הכל להזמין מדביר שיבצע הדברה ברמה גבוהה. הדברת בתי מלון תאפשר לכם לראות את האור בקצה המנהרה, ולדעת כי עשיתם את אשר מוטל עליכם.

 

מי מוסמך לבצע הדברת בתי מלון?

 

ישנן חברות הדברה שמוסמכות בהדברה של בתי מלון. מה גורם לכך שהדברה של בית מלון תהיה שונה מהדברה של עסקים אחרים? ראשית בבתי מלון ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מזיקים מכל הסוגים. אך ההבדל המהותי הוא שבית מלון גדול במיוחד בהשוואה למרבית העסקים שאותם מדבירים. מה שאומר שהמזיקים יכולים להסתתר בכל מיני פינות שונות, והמשימה תהפוך להיות קשה. הדברת בתי מלון חייבת להיעשות בצורה כזאת שהיא לא תשאיר למזיקים סיכוי לשרוד. רק איש מקצוע שמבצע הדברה מהסוג הזה באופן קבוע ידע להגיע לכל הפינות. אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי השארתם את המטרד הזה מאחוריכם, וכעת תוכלו להתרכז בשיפור חווית האירוח.

 

מה המדביר צריך לדעת לפני ההדברה?

 

כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם הדברת בתי מלון תהיה שונה מהדברת עסקים אחרים. יש כמה דברים שהמדביר חייב להיות מודע אליהם לפני שהוא מבצע את ההדברה עצמה. ברגע שתספקו מענה מדויק על השאלות השאלה, המדביר יוכל לבצע את ההדברה ברמה הנדרשת.

  • המדביר יהיה חייב לקבל רקע על האוכלוסייה ששוהה בבית המלון בזמן ההדברה. כל הזמן האוכלוסייה משתנה, לכן מה שהיה נכון בעבר לא יהיה נכון היום. ברגע שהמדביר מכיר את האוכלוסייה בבית המלון, הוא ידע באיזה אופן הוא יוכל לעבוד. המטרה תהיה להשלים את ההדברה מבלי לפגוע באף אחד מהאורחים.
  • כמו בכל הדברה גם במקרה הזה ישנה חשיבות להכיר את סוג המזיק. אם אינכם יכולים לתאר את סוג המזיק, המדביר יגיע בעצמו כדי לבחון את השטח. לעיתים ניתן יהיה למצוא מספר מזיקים שונים שנמצאים בבית המלון בעת ובעונה אחת. אחרי זיהוי המזיק תהיה אפשרות לספק את ההדברה הנכונה והמדויקת ביותר.
  • כמות האורחים בבית המלון היא הכרחית כדי לקבוע את שיטת העבודה. אם המלון יהיה מלא עד אפס מקום ישנה חשיבות למצוא את השהות הרגועות בהן יהיה ניתן להדביר. ההמלצה בכל אופן תהיה לנסות לבצע את ההדברה בתקופות רגועות כך לא תפריעו לאורחים בחופשתם. הדברת בתי מלון צריכה להיעשות תוך כדי ובזמן שהאורחים נמצאים בו.
  • על מנת שהמדביר לא יפספס אף פינה יהיה עליו לקבל תיאור מלא של בית המלון. בתי מלון גדולים ורחבים, לכן ישנה סבירות שהוא לא יראה כל מיני פינות שונות. הכי טוב מבחינתכם יהיה להצמיד אליו את אחד מהעובדים שיראה שהוא מגיע לכל האזורים. כך תהיו בטוחים כי המזיקים לא הולכים לחזור בזמן הקרוב.

 

מתי מומלץ להזמין הדברת בית מלון?

 

עם הטכנולוגיה של ההדברה הירוקה ניתן לבצע את ההדברה גם בזמן שהאורחים נמצאים. עם זאת במהלך השנה יכולות להיות תקופות שונות שבהן בית המלון בתפוסה נמוכה. הזמן הזה יהיה הזמן האידיאלי לבצע הדברה מקצועית על ידי חברת הדברות מנוסה. ברגע שהמלון לא מלא עד אפס מקום יהיה אפשר להגיע לכל האזורים השונים מבלי שהאורחים ירגישו אי נוחות. חברת ההדברות מצד שני יכולה גם לגלות גמישות בכל מה שנוגע לשעות ההדברה. תוכלו להזמין את המדביר אליכם לבית בשעת בוקר מוקדמת או בשעת ערב מאוחרת. הכי חשוב שההדברה תעשה מבלי לפגוע בחוויית האירוח של האורחים ששילמו ממיטב כספם כדי לשהות בבית המלון.

 

הדברת בתי מלון
הדברת בתי מלון

 

האם ישנה סכנה בהדברת בית מלון?

 

כל עוד ההדברה נעשית על ידי מדביר עם רישיון, אין סיבה שתהיו בלחץ. הוא ידע מה לעשות כדי שההדברה תהיה על פי כל הסטנדרטים הכי מחמירים שיש. כמובן שיהיה עליכם ליידע את האורחים כי מתבצעת הדברה במקום ושעליהם להקשיב להנחיות המדביר.

 

מהי התדירות המומלצת להדברת בית מלון?

 

על מנת שתוכלו למנוע הופעת מזיקים יהיה עליכם להדביר את המלון אחת לשנה. אם המלון נמצא במקום בעייתי בהקשר הזה יהיה ניתן לבצע את ההדברה אחת לכמה חודשים. הכי חשוב שתהיו כל הזמן עם האצבע על הדופק ולא תפספסו את המועד הרצוי.

 

מי אחראי להזמין שירות הדברת בית מלון?

 

הנהלת בית המלון היא זאת שאמורה לבחור את החברה שתבצע את שירותי ההדברה. אל תחכו שמישהו אחר יעשה את העבודה במקומכם כי זה פשוט לא יקרה. בנושא של מזיקים אי אפשר להשאיר את העבודה לאנשים אחרים. מי שאחראי על בית המלון אמור להיות אחראי גם במקרה הזה.

 

כמה נהוג לשלם על הדברת בית מלון?

 

ככל שבית המלון יהיה גדול יותר כך מן הסתם יהיה עליכם לשלם בהתאם. העלות של הדברת בתי מלון יכולה להגיע גם לאלפי שקלים כי העבודה תהיה ארוכה וממושכת. כדי שלא תשלמו ביוקר כל מה שאתם צריכים לעשות זה השוואת מחירים בין מדבירים שונים.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן