הדברה משולבת

הדברה משולבת

תוכן עניינים

בעיית המזיקים היא לא בעיה שמטרידה אותנו רק בבית. מדובר על מטרד שמהווה בעיה עבור חקלאים רבים שמנסים להוציא את המיטב מהכלים שעומדים לרשותם. עם זאת כדי להוציא את המקסימום מהתבואה יהיה צורך להרחיק ממנה מזיקים. מזיקים רבים ינסו להגיע לתבואה על מנת להנות ממנה, עוד לפני שבני האדם ייהנו ממנה. הדברה משולבת היא הדברה שמוכרת בעיקר בעולם החקלאות, אך גם בעולמנו. מדובר על הדברה שמשלבת בתוכה הדברה כימית יחד עם הדברה ביולוגית. זוהי הסיבה שבגללה קוראים להדברה הזאת הדברה משולבת, היא משלבת בתוכה את שתי הטכניקות. מאוד יכול להיות כי זוהי הבחירה הנכונה מבחינתכם להתמודד עם המזיקים שמטרידים אתכם רבות. הגיע המזן שתכירו את האופציה הזאת לפני שתבחרו באופציות אחרות. רוצים לדעת באילו מקרים אתם צריכים לבחור באופציה הזאת? בדיוק בשביל זה כתבנו עבורכם את המדריך הבא שיעשה לכם קצת סדר.

מהם היתרונות של הדברה משולבת?

 

מדובר על הדברה שמביאה איתה פלוסים רבים בהשוואה לטכניקות הדברה אחרות. כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה לכם יהיה עליכם להכיר את כל האופציות. אחרי שתכירו את כל האופציות תהיה לכם את היכולת לבחור את הטכניקה שתהיה הכי מתאימה לכם. אז מה גורם להדברה משולבת להיות הדברה מבוקשת בחלק גדול מהמקרים?

הדברה משולבת מביאה אחוזי הצלחה גבוהים כמעט כמו ההדברה כימית. כמובן שכאן אחוזי ההצלחה הם קצת יותר נמוכים, אך הם אמורים להספיק. אין סיבה שההדברה הזאת לא תהיה הדברה שתביא את התוצאה הרצויה. כמובן שיהיה עליכם לבחון היטב מול איזה מזיקים אתם מתמודדים ומה בדיוק המטרה שאותה אתם רוצים להשיג.

יתרון נוסף הוא שההדברה הזאת תהיה יותר בטוחה מאשר הדברה כימית רגילה. ההדברה המשולבת אומנם מכילה חומרי הדברה כימיים אך בכמות פחותה באופן ניכר. מה שאומר שיהיה אפשר להשתמש בה בכל מיני מצבים שונים שעשויים להיות רגישים. אין סיבה שלא תהנו מכל היתרונות של ההדברה, גם אם היא תהיה מעט מסוכנת.

ההדברה הזאת היא ההדברה שאמורה לשים סוף למטרד לצמיתות. מה שאומר שלאחריה ככל הנראה לא תצטרכו לבצע עוד הדברות נוספות. אומנם אף אחד לא יבטיח לכם את זה באופן חד משמעי, אך זוהי אמורה להיות השאיפה. אין סיבה שתחזרו פעם נוספת על ההדברה כל עוד ההדברה המשולבת בוצעה כמו שצריך ללא טעויות.

 

מתי נהוג לבצע הדברה משולבת במקום הדברה רגילה?

 

  • זה נכון שהדברה רגילה יכולה לעשות את העבודה בצורה משביעת רצון. אך מה קורה אם אתם עושים הדברה רגילה, והיא לא מספקת את הסחורה? תוכלו לבצע אותה פעם נוספת, אך לא תמיד המציאות תשתפר בהתאם לרצונות שלכם. אך בו בזמן אינכם יכולים להשלים עם מציאות שבה מזיקים מסתובבים לכם בין הרגליים. מה אתם כן יכולים לעשות? פשוט לבצע הדברה משולבת שאמורה לפתור את הבעיה. בגלל שבהדברה הזאת משלבים חומרים כימיים היא תהיה קטלנית בהרבה לעומת ההדברה הרגילה. לרוב בוחרים באפשרות הספציפית הזאת כדי שיהיה אפשר לשים סוף למטרד. אין סיבה שתבצעו הדברות רגילות פעם אחר פעם אם הן לא מצליחות לעמוד בציפיות.

 

  • הדברה משולבת היא הפתרון האידיאלי להתמודדות עם מזיקים בסביבה חקלאית. אם יש לכם מזיקים בגינה או בעסק שקשור לענף החקלאות לא תהיה אופציה אחרת. הדברה רגילה לרוב לא תהיה כזאת שתצליח להרחיק את המזיקים בצורה הרצויה מבחינתכם. בו בזמן כל יום שעובר רק עשוי להחמיר את המציאות שאיתה אתם נאלצים להתמודד בעל כורחכם. מה כן אפשר לעשות? פשוט לבצע הדברה משולבת שאמורה להעניק לכם שקט ממזיקים לזמן רב. ההדברה הזאת יעילה מאוד באוויר הפתוח כי היא מספיק עוצמתית לתפוס את המזיקים ולחסל אותם. לא תצטרכו לחיות במציאות שבה המזיקים נמצאים בכל פינה בחצר או בתבואה. השקעתם לא מעט בצמחים שאתם מגדלים, הדברה היא חלק בלתי נפרד מההשקעה.

 

עד כמה מסוכן לבצע הדברה משולבת בבית?

 

ישנם חששות מובנים שנוגעים להדברה משולבת בגלל שהיא מכילה בתוכה חומרים כימיים. אף אחד לא אומר שההדברה הזאת חייבת להיות ההדברה הראשונה שאותה תבצעו בבית. לרוב מדבירים ימליצו לכם לבצע הדברה רגילה כל עוד לא ניסיתם ליישם אותה אצלכם בבית. אך בחלק מהמקרים פשוט לא תהיה לכם ברירה אחרת, תרצו לדעת כי המזיקים לא הולכים להטריד אתכם עוד. הדברה משולבת לא תהיה מסוכנת כל עוד היא מתבצעת על ידי מדביר מוסמך. המדביר ינחה אתכם מה אתם צריכים לעשות כדי להימנע מהסכנות השונות שכרוכות בהדברה. ברגע שאתם תעבירו את המושכות לידיים מקצועיות לא תהיה בעיה ליישם את ההדברה אצלכם בבית.

 

איך בוחרים חברה לביצוע הדברות משולבות?

 

אל תתפשרו כאשר אתם ניגשים לבחור את החברה שתבצע עבורכם את ההדברה בבית. זה לא משנה אם אתם מבצעים הדברה משולבת או כל סוג אחר של הדברה. מה שאתם צריכים לדעת זה שאתם בוחרים בחברה שתספק את הסחורה הנדרשת מבחינתכם. אז איך בוחרים את החברה שתבצע הדברה משולבת בשבילכם? תבחרו בחברה שמתמחה בביצוע הדברות מהסוג הזה. הרי ההתייחסות להדברה מהסוג הזה תהיה שונה לעומת ההתייחסות להדברות אחרות. בו בזמן תבחרו בחברה שמגיעה עם תוצאות מוכחות, לא כזאת שרק זורקת הבטחות לחלל האוויר. תוכלו לבחון את ההמלצות של הלקוחות שכבר קיבלו מהחברה שירות בזמן כזה או אחר. כמובן שתוכלו לשאול שאלות שונות כדי שתוכלו לקבל עליהן מענה מקצועי מצוות המדבירים. אל תשכחו לסיום לבחון גם את הזמינות של החברה לביצוע ההדברה.

 

הדברה משולבת
הדברה משולבת

מה מבדיל בין הדברה רגילה למשולבת?

 

אם אתם לא מכירים את חומרי ההדברה השונים יכול להיות שההדברה תראה לכם זהה. עם זאת מה שעושה את ההבדל בין סוגי ההדברות השונות אלה הם חומרי ההדברה. הדברה משולבת מאופיינת בחומרי הדברה ביולוגיים וכימיים שמעורבבים ביחד ויוצרים חומר הדברה חדש.

 

האם הדברה משולבת תהיה יותר יקרה?

 

זה מאוד תלוי אל מי אתם פונים כדי לבצע את ההדברה אצלכם בבית. מה שחשוב שתדעו זה שלכל חברת הדברות יהיה מחירון שונה בהתאם לשיקוליה הבלעדיים. אם תבצעו השוואת מחירים בין החברות השונות תוכלו לקבל מחירים מעולים על ההדברה גם בהשוואה להדברה רגילה.

 

אילו דברים צריך לקחת בחשבון לפני ההדברה?

 

הדבר העיקרי שאתם צריכים לקחת אותו בחשבון זה שאתם הולכים לשהות מחוץ לבית לכמה שעות. אם אתם מבצעים את ההדברה בגינה מוטב לשמור ממנה מרחק לכמה שעות. אחרי שיעברו כמה שעות תוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה, בדיוק כפי שהייתה לפני ביצוע ההדברה.

 

כיצד יודעים שההדברה אכן הצליחה?

 

תצטרכו קודם כל לסמוך על המדביר שאותו בחרתם שהוא יודע בדיוק מה הוא עושה. עם זאת חשוב שתיקחו בחשבון כי האפקטיביות של ההדברה יכולה לקחת מעט זמן. אנו מדברים על כמה שעות או כמה ימים עד שהיא תחסל את כל סוגי המזיקים. אם ההדברה לא עמדה בציפיות תוכלו לבצע אותה פעם נוספת.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן