הדברה ירוקה

הדברה ירוקה

תוכן עניינים

אם אתם מדבירים את הבית, ככל הנראה יצא לכם לשמוע על הדברה ירוקה. אך עדיין יש כאלה שנשארים סקפטיים לגבי הדברה מהסוג הזה שכן היא נחשבת בטוחה. איך הדברה של מזיקים יכולה להיות לא מזיקה לבני אדם? זוהי סוגייה שהרבה מאוד אנשים מחפשים את התשובה עליה. אז רגע לפני שאתם מדבירים את הבית באופן הזה, מוטב כי יהיו לכם את כל התשובות לכל השאלות. ברגע שיהיו לכם את כל התשובות, תוכלו לבצע את ההדברה מבלי לחשוב פעמיים. אז מה אתם צריכים לדעת על הדברה מהסוג הזה? ריכזנו לכם את כל המידע שחובה להכיר אותו. כך לא תמצאו את עצמכם מתמלאים בשאלות שלא תקבלו תשובה לגביהם. המטרה שלנו היא לספק לכם תשובות עוד לפני שתעשו בחירה מכל סוג שהוא.

מדוע לבצע הדברה שמוגדרת כירוקה?

 

לקוחות רבים חוששים לפני שהם מזמינים מדביר בגלל החומרים שעלולים להיות מזיקים לבריאות. הדברה ירוקה הוא סוג אחר של הדברה, כזה שנכנס לחיינו על מנת לשנות את חוקי המשחק. המשמעות של ההדברה הזאת היא שתוכלו להדביר את הבית מבלי לחשוש לעצמכם או לשאר בני המשפחה. מדובר על הדברה שמאושרת על ידי משרד הבריאות, מה שהופך אותה להיות בטוחה. מעבר לכך ההדברה הזאת נעשית מחומרים טבעיים, כך שהיא גם לא מזיקה לאיכות הסביבה. אם כבר מדבירים מזיקים בבית מוטב לעשות זאת עם הדברה שלא תביא לנזק מסוים. מהיום כולם כבר מבינים כי הדברה מהסוג הזה היא ההדברה הכי טובה שיש. זאת שתאפשר לכם להשאיר את החששות מאחור, ולהסתכל על העתיד בצורה אפקטיבית.

 

באילו מקרים מוטב לבצע הדברה ירוקה?

 

החדשות הטובות מבחינתכם הן שההדברה הירוקה תהיה יעילה במקרים שונים ומגוונים. מה שאומר שתוכלו להשתמש בה להתמודדות עם כל סוגי המזיקים. נכון להיום נדיר לשמוע על מקרים שבהם אי אפשר להשתמש בהדברה מהסוג הזה. מה שצריך לעשות זה רק להתאים את אופן ההדברה לסוג המזיק שאותו רוצים להדביר. אך השורה התחתונה תהיה שיהיה ניתן להגיע לתוצאות הרצויות גם עם סוג ההדברה הזאת. אין סיבה שתוותרו על הדברת המזיקים מהבית, אך בו בזמן אין סיבה שתסכנו את עצמכם. ניתן להרוויח גם הדברה אפקטיבית וגם שמירה על הבריאות על ידי בחירה מהסוג הזה. מהיום מדבירים את המזיקים בבית עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה, כאלה שלא יסכנו אתכם.

 

האם ההדברה הירוקה פחות יעילה?

 

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי ההדברה הירוקה תהיה פחות יעילה לעומת הדברה רגילה. מה שחובה לדעת זה שהיעילות של הדברה ירוקה תהיה זהה ליעילות של הדברה רגילה. ברגע שאתם מבצעים הדברה מהסוג הזה כמו שצריך, היעילות שלה תהיה גבוהה. בו בזמן חשוב לבחור במדביר מוסמך שיבצע את ההדברה כדי שהיא תספק את הסחורה הנדרשת. זה שחומרי ההדברה הם טבעיים זה לא אומר כי הם יהיו פחות יעילים. מה שצריך לעשות זה לבצע את ההדברה באופן הנכון כדי שהיא תגיע לכל האזורים השונים. נדגיש כי כל מזיק חייב לקבל התייחסות שונה כדי להדביר אותו בצורה שלא תשאיר עקבות.

 

כמה עולה לבצע הדברה ירוקה בבית?

 

המחיר של הדברה ירוקה לא יהיה שונה באופן מובהק מהמחיר של הדברה רגילה. לכל חברה המספקת שירותי הדברה יש את המחירים שלה בהתאם לשיקולים שונים שהיא לוקחת בחשבון. השוואת מחירים בין חברות ההדברה השונות תוכל לסייע לכם לקבל את המחיר הכי משתלם. עם זאת ישנו צורך להגיד כי המחיר עשוי לשקף את איכות ההדברה שתתבצע אצלכם בבית. מה שאומר שמחיר נמוך משמעותו הדברה באיכות ירודה, דבר שלא תמיד תוכלו לחיות איתו בשלום. אז כמה יעלה לכם לבצע הדברה ירוקה בבית? המחיר מתחיל מ-250 עד 300 ₪, בו בזמן הוא יכול להגיע גם למחיר של 600 עד 700 ₪. מה אתם צריכים לעשות? רק לבקש הצעת מחיר מסודרת מחברת ההדברות.

 

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה

 

כמה זמן לוקח עד שההדברה משפיעה?

 

אנו יכולים להבין את חוסר הסבלנות שלכם בכל מה שנוגע למזיקים שמסתובבים בבית. הדברה ירוקה אמורה לתת את אותותיה מיד לאחר שהיא מיושמת בשטח. מה שאומר שבתוך כמה שעות המציאות שאיתה אתם מתמודדים אמורה להשתפר בצורה מובהקת. אך עדיין יכול להיות שייקחו מספר ימים עד שתראו את השיפור המיוחל. מה שאנו מציעים לכם זה להיות סבלניים כדי שתוכלו להשיג את התוצאות הרצויות. כל עוד בחרתם חברת הדברה מנוסה לא אמורות להיות בעיות בהקשר הזה. כמובן שהאפקטיביות של ההדברה משתנה בהתאם לסוג המזיק שאיתו מתמודדים. ישנם מזיקים עקשניים יותר, ישנם מזיקים עקשניים פחות. מה שבטוח זה שבסופה של הדבר אתם אמורים להיות מרוצים מהתוצאה שאותה השגתם.

 

אפשר לחזור לבית מיד עם סיום ההדברה?

 

למרות שביצעתם הדברה ירוקה אנו מציעים לכם תמיד לנקוט משנה זהירות בהקשר הזה. אם אתם צפויים לחזור לבית עם תינוקות, קשישים או חיות מחמד מוטב להישאר כמה שעות מחוץ לבית. תוודאו כי כל החלונות והדלתות נשארים פתוחים כדי שהבית יתאוורר בצורה אפקטיבית. אחרי 2-3 שעות תוכלו לחזור לבית, ולבצע בדיוק את הפעולות שהייתם מבצעים לפני כן. אך עדיין נגיד שוב כי חומרי הדברה מהסוג הזה הם חומרי הדברה מאושרים על ידי משרד הבריאות. אף חברה שמצבעת הדברה ידידותית לסביבה לא יכולה ליישם אותה מבלי לקבל את כל האישורים הדרושים. אם אתם חושבים להדביר את הבית, תעשו זאת באופן כזה שיאפשר לכם להיות רגועים. אין סיבה שתהיו בלחץ לאחר ההדברה שמא תיפגעו מחומרי ההדברה השונים.

 

 

כל חברת הדברה עושה הדברה ירוקה?

 

נכון להיום מרבית חברות ההדברה מבצעות הדברות ירוקות בהתאם לדרישת הלקוח. עם זאת עדיין תוכלו למצוא חברות הדברה שונות שמבצעות רק הדברה רגילה. זקוקים לשירותי הדברה? תחפשו חברת הדברה שמציגה לכם את כל האישורים הנדרשים במסגרת ההדברה שהיא מבצעת.

 

מה ההבדל בין הדברות ירוקות לרגילות?

 

למראית עין יכול להיות שיראה לכם כי מדובר בדיוק על אותן ההדברות ללא כל הבדל. אופן ביצוע ההדברה יהיה זהה, בכל זאת מתמודדים בדיוק עם אותם המזיקים. אז מה יהיה שונה בהקשר הזה? השוני בא לידיי ביטוי בחומרי ההדברה שבהם משתמשים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

 

האם הדברה יכולה שלא להצליח?

 

לא כל הדברה ירוקה תהיה כזאת שתספק בדיוק את התוצאה הרצויה. עליכם להכין את עצמכם למקרה שבו ההדברה לא תהיה בדיוק כמו שתכננתם שהיא תהיה. מה עושים במקרה כזה? או שפונים למדביר שיחזור על ההדברה או שמזמינים חברת הדברה אחרת.

 

האם ניתן לבצע הדברה ירוקה באופן עצמאי?

 

כמובן שלא! באופן כללי מסובך מאוד לבצע הדברה אפקטיבית באופן עצמאי. המקסימום שאתם יכולים לעשות זה לרסס את הבית עם כל מיני חומרים שונים שאותם רכשתם מראש. הדברה היא עבודה של איש מקצוע שחי ונושם את העולם הזה. הדברה עושים רק עם מדביר מוסמך שמגיע עם הציוד המתאים לביצוע שלה.

לקבלת יעוץ חינם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

הדברת בתי ספר וגנים

בית הספר זוהי הסביבה שאמורה להיות הבטוחה ביותר עבור הילדים והצוות החינוכי. המהות של בית הספר...

הדברת מפעלים

מפעלים אמורים לעבוד מסביב לשעון כדי לעמוד במטרות שהם מציבים לעצמם. ישנם מפעלים שעובדים 24 שע...

הדברת בתי מלון

אורחים שמגיעים לבית מלון עושים זאת על מנת לנוח בצורה מיטבית. ישנם בתי מלון שעושים כל מה שאפש...

הדברת מסעדות

הסבירות להופעת מזיקים במסעדות היא גבוהה בהשוואה לעסקים אחרים. הסיבה הטבעית היא שמזיקים נמשכי...

הדברת עסקים

יש בבעלותכם עסק? הדבר הכי גרוע שיכול לקרות מבחינתכם זה שמזיקים ישתלטו עליו. יש לכם אחריות כל...

הדברת בתים וגינות

מה יהיה בית החלומות שלכם? ככל הנראה המחשבה תלך מיד לבית עם גינה. לבתים עם גינה יש את משהו מי...

חיטוי מאגרי מים

אומנם במדינת ישראל ישנה מצוקה של מים, אך המים ידועים בזכות האיכות שלהם. לא מעט מדינות מנסות ...

פינוי פגרים

מצאתם פגר של נבלה בתוך הבית או העסק? אין מה להתמהמה, יהיה עליכם להזעיק אותנו במהירות. הימצאו...

דילוג לתוכן